Sedací botníky nesmí chybět v předsíni

sedací botník

Už si nevíte rady s uložením mnoha párů bot? Což takhle pořídit si botníky, do kterých uschováte lodičky, tenisky, botasky i dětskou obuv? Věřte, že poházené boty před vchodem i v předsíni nejsou na pohled nic pěkného. Nelze pochybovat o tom, že jsou botníky stěžejní součástí každé předsíně stejně jako věšák na oblečení.

Botník na míru vašim požadavkům

Před výběrem botníku je třeba si uvědomit hned několik důležitých kritérií. V každém případě musí být botník dostatečně velký, aby se do něj vlezly všechny páry bot. Do malých předsíní se skvěle hodí výklopné modely botníků, které nezaberou mnoho místa. V rodinných domech se objevují produkty větších rozměrů. Ideální hloubka botníku je 35 – 40 cm. Ať už se rozhodnete pro dveřové, výklopné či závěsné výrobky, vždy vám skvěle poslouží.

Bohatý výběr modelů botníků

Někteří si představují model se skříňkou, druzí sedací botník a třetí zase designový prvek. Dveřové botníky jsou stálou klasikou, jen si uvědomte, na jakou stranu se dveře otevírají. Výklopné druhy jsou nyní nejpopulárnější. Jsou určeny pro více párů obuvi a nepotřebují mnoho místa. Závěsné botníky padnou jako ulité do menších prostor, snadno se připevní na zeď či dveře.

Vsaďte na sedací botník

I když existuje více druhů tohoto předsíňového vybavení, dejte přednost sedacímu botníku. Sedátko oceníte především jako rodiče malých dětí. Když doplníte sedátko polštářky, rázem se stane z předsíně útulná místnost. Než si botník objednáte, spočítejte si, kolik vlastníte párů bot, protože na tom rozhodně záleží. Pořizovat miniaturní produkty pro vícečlennou rodinu nemá skutečně smysl. Máte v plánu koupit si sedací botníky anebo jiný praktický nábytek? Navštivte internetové stránky osvědčeného e-shopu Dona-shop.cz! Určitě se vám zalíbí pestrý výběr, nízké ceny a krátké dodací lhůty.

Napsat komentář