Regály na boty do každé domácnosti

Moderní botník na boty

Botník by měl být v každém domě či bytě. Na výběr je několik druhů, mezi ty jednodušší a cenově dostupnější patří regály na boty. Jedná se o policové díly, které mohou být i vícepatrové a nejsou opatřeny žádnými dvířky.

Výhody regálů na boty

Regály na boty se používají v předsíních, kde není mnoho místa. Tento typ botníku lze pořídit v různých délkách i šířkách a lze je umístit dle potřeby. Další výhodou regálů na boty je to, že při příchodu domů nemusíte botník otvírat a jednoduše boty uklidíte, i když máte plné ruce. Boty tedy odložíte rychle a jednoduše. Výklopný botník má dostatečný prostor pro uložení několika párů bot a poskytuje dostatečně otevřený prostor, tím pádem zajistí botám nepřetržité větrání. Při jeho výběru je nutné zamyslet se nad tím, kolik párů bot do botníku chcete ukládat.

Botník do předsíně
Botník do předsíně

Stohovatelný policový botník

Výhodou stohovatelného botníku je, že můžete další police kdykoliv dokoupit a mít kam uložit rozšiřující se sbírku bot. Vždy tak budete mít přesně tolik úložného prostoru, kolik budete potřebovat. Tento typ botníku lze umístit jak do chodby, tak do skříně a využít ho jako poličky. Botník je zpravidla vyroben z kovu s plastovými bočnicemi, které jsou opatřeny zámky pro nastavování a lepší stabilitu.

Regál na boty se sedákem

Pokud chcete mít bezpodmínečně botník se sedákem, ale nechcete klasický skříňkový botník, je možné pořídit právě regál na boty se sedákem. Využijete tak možnosti posezení a zároveň výhody nepřetržitého větrání.

Výklopné botníky

Výhody výklopných botníků jsou primárně v tom, že boty nejsou vidět a jsou opravdu prostorné. Do výklopného botníku lze naskládat až 6 – 18 párů bot, podle výšky a velikosti polic. Tyto botníky jsou velmi oblíbené do menších bytů, protože šetří místo. Vrchní část výklopného botníku můžete využít k odkládání klíčů, telefonu, peněženky a dalších drobností.

Výklopný botník do předstíně
Výklopný botník

Univerzální policový regál

Nejjednodušším a velmi praktickým druhem regálu jsou policové botníky. Vyrábějí se ze dřeva a mohou mít jedno, dvě i tři patra.

Teleskopický botník
Teleskopický botník

Botník je kus nábytku, který do domova přinese řád a měl by být nedílnou součástí každé domácnosti.

Napsat komentář