Moderní obývací stěna: Na minimalismus můžete zapomenout

Levná moderní obývací cena

Dívali jste se do nejnovějších čísel časopisů o bydlení? Pak jste zcela určitě narazili na obývací pokoj. Jeho moderní vzhled se prakticky skoro pokaždé nese v duchu minimalistického pojetí. Mnozí lidé měli zkrátka dost velkých skříní zabírajících obrovskou porci prostoru. Proto se trend posunul tam, kde se aktuálně nachází. Zapomíná se ovšem na funkčnost. Do titěrných skříněk se skoro nic nevejde. Nejnovější větší velké obývací stěny jsou přitom vkusné a dokážou zaujmout. My jich nabízíme hned několik.


S důrazem na kvalitní materiál

Klasické staré velké obývací stěny byly vyrobeny z masivního dřeva a často s nimi nebylo možné hnout. Vyznačovaly se totiž maximální hmotností. Moderní stěna do obýváku je typická především tím, že se vyrábí z MDF desek, jež jsou potaženy melaminovou fólií. Ta chrání povrch celého kompletu, a navíc je vzhledově zcela unikátní. Můžete se vsadit, že barevné ladění námi nabízených setů bude ladit i s vaším obývacím pokojem.

Kombinujte dle vlastní fantazie

Ani nákup kompletu velké obývací stěny vás nenutí k tomu, aby vše vypadalo usedle a fádně. Vždyť jednotlivé skříňky lze kombinovat dle vlastní libosti. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si obývací stěnu, která bude vypadat perfektně. Zároveň pojme spousty potřebných věcí, jež se hodí v obývacím pokoji umně uschovat. Vždyť jenom takovou televizi a komponenty k ní patřící se vyplatí vkusně umístit.

Sestavení není složité

Máte strach, že obývací stěnu nedáte sami dohromady? Nemusíte! Celé komplety dodáváme důmyslně zabalené v bublinkové fólii. Poničení jednotlivých kusů tak nehrozí. Součástí balení je samozřejmě i montážní návod. Bez problémů si všechno sestavíte dle potřeby tak, jak budete aktuálně potřebovat. Časově se také nebude jednat o nijak výrazně zdlouhavý proces, a to nemusíte být ani protřelí domácí kutilové.

Napsat komentář