První dojem dělá hodně

Dona-shop.cz levné botníky.

Ačkoliv si třeba myslíte, že výběr botníku do předsíně nebo chodby není až tak důležitý, opak je pravdou. Právě předsíň, chodba je první místností, kam přichází návštěvy i vy. A jak určitě víte, první dojem je rozhodující. Pořiďte si proto takový botník, který bude nejen praktický a účelný, ale i vzhledově pěkný.

Existuje vice variant botníků

Od botníku se vyžaduje především jedna vlastnost. Tou je dostatek prostoru. Dámy většinou disponují vice páry bot, pánové vlastní pracovní obuv, sportovní boty, děti zase botky do školy a na volný čas. Budete proto jistě hledat botník s dostatkem místa. Rozhodující jsou i parametry místnosti, do kterého botník postavíte. V malé panelákové chodbě určitě nemáte takové možnosti jako v chodbě rodinného domu. Ani tak se ale nemusíte zříkat nákupu nových a nových střevíců. Prostě jen vybírejte chytře.

Luxusní botník výklopný 4 police
Botník s výklopnými regály.

Výklopné botníky ušetří místo

Výklopné botníky patří k jedničkám na trhu. Mají nespornou výhodu v tom, že jsou vyráběny i do velmi malých předsíní. Mohou být užší, přesto do nich vměstnáte všechny boty. Pohodlně se otevírají. Objevte kouzlo výklopných botníků. Oblíbíte si různé možnosti provedení. Třeba kombinaci výklopného botníku s komodou, do které uložíte čepice, rukavice nebo například deštníky.

Botník s polstrováním.
Botník se sedákem

Botníky se sedáky pro maximální pohodlí

Také znáte situaci, kdy si zouváte úzké boty a tak rádi byste se k tomu posadili, jenže není kam? Případně každý den zápasíte s obutím své ratolesti, které by bylo mnohem jednodušší, kdyby dítě mohlo sedět? Nebo vás trápí pohled na staré rodiče při jejich balancování nad neposlušnými botami? Všechny starosti vám pomůže vyřešit botník se sedákem. Sedáky jsou polstrované, pohodlné. Posaďte se a v klidu se obujte. A nebojte se, sedáky vám nijak neuberou na úložném prostoru. Navíc můžete vybírat z mnoha variant. Sedací botník se vyrábí ve výklopné verzi, koupit lze i otevřený policový botník, případně v kombinaci s komodou.

Napsat komentář