Vstup jako pro krále!

Vchodové dveře do bytu.

Vchodové dveře do vašeho domu nebo bytu nesmí být jen tak ledajaké. Vezměte v potaz, že jimi může projít každý! Chtěné návštěvy, ale i vynalézaví zloději. Zaměřte se na další důležité vlastnosti jakými jsou tepelná a zvuková izolace. Zkrátka, při pořizování vchodových dveří myslete na bezpečnost, vzhled, úsporu.

Nepodceňujte bezpečnostní prvky

Dveře do bytu patří k prvním místům, kudy se k vám budou chtít dostat nezvaní návštěvníci. Ano, zloději. A věřte, že mají náčiní, s jehož pomocí dokážou ošálit i poměrně dobré zámky. Buďte proto připraveni. Chraňte svůj majetek dveřmi s více bezpečnostními zámky, trny proti vysazení, případně silnějšími panty. Všechny tyto vychytávky pomohou předejít vloupání. Dveře Grimax nabízí vchodové dveře nejméně v bezpečnostní třídě 2. Ty vám zajistí klidný spánek. Například typ Verte FORES vás zaujmou nejen svým vzhledem a materiálovým provedením, nýbrž i třemi zesílenými čepovými panty a trny proti vysazení v ceně. Za příplatek budou opatřeny i bezpečnostním kováním.

Kvalitní dveře.
Vchodové bytové dveře Verte FORES model 6.

Design je důležitý

Bytové vchodové dveře jsou součástí celkového vzhledu domu, bytu. Je tedy třeba, aby svou barvou a materiálem korespondovaly s venkovní omítkou i nábytkem v předsíni. Nebojte se, nemusíte ubírat na ničem ze svých představ. Sladit lze vše. Vchodové dveře značky Grimax umožňují svým zákazníkům široký výběr. Tíhnete ke klasickému dřevu? Případně chcete spíše jeho imitaci? Jen vybírejte! Moderní plastové dveře jsou také k dostání. Zvažte, zda dáte přednost plným dveřím, nebo proskleným. Vchodové dveře PRESTON jsou pěknou variantou prosklených dveří.

Kvalitní dveře Grimax.
Vchodové dveře PRESTON prosklené, model 2.

 

Kvalitní tepelná a zvuková izolace jsou podmínkou

Dostatečná tepelná izolace je důležitá. Jistě hlídáte, zda vám teplo neuniká okny. Myslete i na dveře. Zvuková izolace se hodí především u vchodových dveří do bytu. V panelákových bytech bývá slyšet každý krok. Eliminujte nepříjemné zvuky z venčí optimální izolací.

Při výběru vchodových dveří upřednostněte prověřeného kvalitního výrobce a prodejce dveří. Grimax má dlouholeté zkušenosti s exteriérovými i interiérovými dveřmi všeho druhu. Poradí i vám.

Napsat komentář