Zlatá medaile pro vašeho životního šampiona

K Vánocům chceme své partnery, dědečky, bratry nebo třeba syny překvapit něčím originálním, ne kýčovitým a hlavně pokud možno využitelným.Dárky pro muže přidělávají starosti mnoha ženám. Navíc někteří muži bývají na dárky náročnější, máloco zaujme jejich pozornost. Úspěšní z nich si skoro vše mohou koupit sami.

Oceňte srdce ze zlata

Je muž, kterého chcete obradovat, zlatý? To znamená, že má zlaté srdce? Pak ho oceňte medailí! A rovnou z ryzího zlata!

Medaile nejen za sportovní výkon

Každý muž tajně touží po medaili, a pokud sportuje, sen se mu může splnit. Rád je oceněn. Ale i když nesportuje, medaile na něj může čekat zabalená pod stromečkem. Obdarujte ho medailí třeba za to, že ve vašem životě zaujímá první místo.

Dárkové medaile z ryzího zlata

Exkluzivní dárkové medaile v sobě splňují osobní ocenění s hodnotu ryzího zlata. To je považováno za skvělou investici. Hodnotu mělo kdysi a bude ji mít i v budoucnu. Tato hodnota navíc nijak výrazně neklesá, předpokládá se, že bude spíše stoupat. Proč kupovat jen slitky, když to může být něco osobitějšího? Medaile se jménem potěší každého. A klidně i ženu.

Ženská i mužská jména

Nabídka designu medailí Pražské mincovny zahrnuje ženská i mužská jména doplněná různými výtvarnými motivy. Najdeme zde téměř každé jméno z českého i slovenského kalendáře. Razí se ze zlata o ryzosti 24 karátů.

Originální dárky

Samozřejmě, kromě medailí můžete rodině a blízkým koupit také zlaté slitky nebo stříbrné mince. Jedná se o originální dárky použitelné ke všem příležitostem po celý rok. Medaile, slitky i mince obdržíte v bezpečnostním diskrétním balení plně pojištěnou zásilkou, takže se není čeho obávat. Exkluzivní dar určitě vykouzlí úsměv, či dokonce výraz údivu na tváři každého, kdo jej obdrží. Vyzkoušejte, zda to doopravdy funguje!

Napsat komentář