Výklopné botníky

Určitě řešíte stejný problém jako většina jiných domácností. Každý v rodině vlastní několik párů bot, boty do práce, na sport, boty pro volný čas, boty do společnosti, atd. Boty se povalují všude a vy neustále vymýšlíte nejlepší způsob, jak zachovat pořádek, ale zároveň chcete mít boty po ruce a přehledně uložené. V takovém případě by se vám hodil výklopný botník, který nezabere mnoho místa, a boty jsou v něm pěkně uspořádané, neleží na sobě, tím pádem se vzájemně nešpiní ani nemačkají.

Výhody výklopných botníků

Výklopné botníky jsou k dostání v několika velikostech, tvarech i barvách. Každý pár bot má v botníku dostatečný prostor, boty se tedy navzájem nebudou ničit a zároveň jsou v uzavřeném prostoru, proto nebudí dojem nepořádku. Ale na druhou stranu jsou hned po ruce a jednoduše si vyberete právě ty, které potřebujete.

Velikosti výklopných botníků

Při výběru výklopného botníku je limitující prostor v předsíni. Není to však jediný rozměr, na který byste se měli zaměřit. Důležitá je i hloubka výklopného botníku. Standardně jsou k dispozici tyto základní hloubky – dvacet centimetrů, dvacet pět centimetrů a pak botníky s hloubkou nad třicet centimetrů.

Pokud si vyberete botník, do kterého se boty staví, je zásadním rozměrem výška botníku. Ty nejužší mají rozměr přibližně sedmnáct centimetrů, ale u takových botníků je problém s uložením vyšších kotníkových bok, větší pánské obuvi nebo kozaček. Na druhou stranu je možné je umísit do malých prostorů jako jsou úzké chodby nebo různé výklenky.

Ať už si vyberete jakýkoliv výklopný botník, určitě bude vaší předsíni slušet a oceníte jednoduchost otvírání a snadnost výběru bot.

Napsat komentář