Výjimečné okamžiky si zaslouží perfektní místo

Vinařství Holánek

V životě každého člověka dochází k nejrůznějším událostem, které vyžadují dokonalé plánovaní a výjimečnou lokaci, kde se bude konat. Může to být svatba, rodinná oslava nebo třeba dobrý teambuilding. Představivosti se meze nekladou. S takovými akcemi bývá dost práce. Vše dobře naplánovat, zorganizovat, vybrat ubytování, pohoštění, případně program. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a nechcete strávit veškerý volný čas zařizováním, zaměřte se místa, kde dostanete všechno. Bývá to nejvýhodnější i z hlediska logistiky. A vaši hosté budou nadmíru spokojení.

Jižní Morava je rájem nejen vinařů

Krásná krajina, správná atmosféra a turistické vyžití. O čem je řeč? Vinařský dvůr na faře je jedním z těch míst, kde se na chvíli zastaví čas a dovolí vám, abyste prožili co nejkrásnější chvíle. Zní to jako pohádka? Vůbec ne. Takhle fungují ubytování na řadě míst. Zadejte do vyhledávače „svatba jižní Morava“ a hned uvidíte vaše možnosti. Vždy je dobré myslet na hosty, případně na jejich zájmy. Není nic horšího než nudící se účastníci akce. A důležité je zabavit je. Ubytovací prostory často nabízejí různé atrakce, stačí si vybrat. Najděte se v kraji, kde víno teče proudem a toulky zdejší přírodou vám dodají klidu i energie.

Nezapomenutelný zážitek pro všechny

Svatba na jižní Moravě je vždycky dobrý nápad. Můžete využít vinný sklep k degustaci dobrého moravského vína, okolní cyklostezky k výletům a další atrakce. Velmi pohodlně dokážete zařídit vše potřebné – Vinařský dvůr má na svých webových stránkách veškeré informace. Pokud máte alespoň mlhavou představu, jak by měl vypadat váš velký den, zkuste ho prezentovat majiteli. Mají ukázku degustačního menu i rautového občerstvení a pro nějakou představu i základní svatební ceník. Případně se podívejte na jejich denní menu: https://www.vinarskydvurnafare.cz/denni-nabidka/.

Všechny akce s dokonalým servisem

Pokud hledáte správné místo pro váš teambuilding nebo vás zaujala svatba jižní Morava, hledejte kompletní servis. Restaurace Pálava poskytuje denní nabídku vybraných jídel, která vám může pomoci s rozhodnutím. Veškerý komfort budiž dalším bonusem. Firemní akce nebo svatba budou vaším triumfem, protože se dokážete obrátit na odborníky, kteří vám se vším ochotně pomohou.

Firemní akce ve sklípku na Moravě

 

Napsat komentář