Jak vybrat vhodnou selfie tyč?

Pokud se chystáte někam na dovolenou anebo na výlet, pravděpodobně si budete chtít přivézt nějaké vzpomínky v podobě fotografií. V dnešní době, kdy smartphony disponují kvalitními fotoaparáty, s sebou nepotřebujete ani zrcadlovku, která je navíc zbytečně velká. Jestliže budete chtít vyfotit sebe, musíte někoho požádat, aby vás blikl, ovšem s mobilním telefonem je to jednodušší, neboť ten má pro tyto účely k dispozici přední kameru.

Pro focení takzvaných selfie snímků vám poslouží selfie tyč, která je vybavena držákem, do něhož vložíte smartphone.

Jakou selfie tyč zvolit?

Současný trh nabízí neskutečné množství modelů, a tak máte z čeho vybírat. Selfie tyče se kvalitou a funkcemi výrazně liší, a proto byste neměli sahat hned po prvním produktu, jenž se vám namane. Důležité je podívat se, zda je selfie tyč kompatibilní s vaším smartphonem.

Spousta lidí se mylně domnívá, že existuje pouze jeden druh selfie tyče, což však není pravda. Často se stává, že si člověk koupí selfie tyč v obchodě, aniž by se podíval na kompatibilitu, a potom doma zjistí, že není možné spárovat ji s telefonem.

Držák se přizpůsobí telefonu

Selfie tyč má na jednom konci držák na telefon, jenž se dokáže perfektně přizpůsobit velikosti zařízení, tudíž vůbec nezáleží na tom, jaké rozměry smartphone má. Dále se zaměřte na hmotnost selfie tyče, přece jen ji budete neustále držet v ruce, pokud se ocitnete na nějakém zajímavém místě.

V neposlední řadě by vás měla zajímat rukojeť. Důležité je, aby selfie tyč perfektně padla do rukou. Samozřejmě jestli se chystáte objednat selfie tyč přes internet, těžko si ji odzkoušíte, nicméně existují recenze, jež vám prozradí, zda se vyplatí do daného zboží investovat či nikoliv. Tak si najděte selfie tyč, která vás ohromí vlastnostmi i designem.

Napsat komentář