Aby byl sex jako kdysi

Sex je jednou z lidských přirozeností. Bez něj by lidstvo prakticky neexistovalo. Vesměs jej provozujeme rádi. Jsou ale okamžiky, kdy je chuti pomálu. Naštěstí existuje řada způsobů, jak si pomoci, náležitě se navnadit a užívat si doslova jako za mlada.

Spoustu inspirace nabízí sexshop RůžovýSlon.cz, což není jen velmi dobře zásobený sexshop s erotickým zbožím všeho druhu, ale také velmi inspirativní portál plný nápadů, jak sexu vrátit onu jiskru, jíž svého času měl, a teď ji třeba postrádá. Stačí stránky otevřít a hned se ocitnete v naprosto jiném světě. Mystickém a tajuplném, hýřícím erotikou a vonícím sexem. Že to necítíte? Brzy budete.

Nechte se inspirovat

sexshop Růžový slon

Došla vám erotická inspirace? Nezoufejte, hned titulní strana jí je plná. Nabízí totiž jen samé bestsellery, tedy produkty, s kterými mají uživatelé ty nejlepší zkušenosti. Najdete tam třeba nejprodávanější vibrátor, kterým je silikonový s názvem Borůvka. Taková je totiž jeho barva. Svými schopnostmi se ale vyrovná malému ďáblíkovi.

Milenec? Ne, vibrátor

Uplatnění tento model najde jak při sólové masturbaci, tak při sexu v páru a je jen na vás, jaké verzi nakonec dáte přednost. Výhodou vibrátorů obecně je, že k potěšení s nimi nepotřebujete druhou osobu. Zdržel se váš partner v práci nebo odjel na služební cestu? Zapomeňte na milence, vibrátor jej plně zastoupí.

Vibrátor, nebo dildo?

Konkurenci vibrátorů jsou dilda. Jaký je mezi nimi rozdíl? Zatímco vibrátor vibruje, dildo zůstává v klidu. Zato ale umí jiné věci. Obzvláště povedené modely jsou naprosto dokonalou náhražkou penisu, jež se hodí nejenom pro lesbické hrátky. Na výběr máte dilda skleněná, připínací, oboustranná či stříkací. Velmi autentické jsou modely s varlaty, velmi praktická jsou pak dilda s přísavkou. S nimi tuto erotickou hračku snadno připevníte třeba k vaně a rošády mohou začít.

Erotické videonávody

Nevíte, jak erotické hračky používat? Zdaleka nemáme na mysli jen zmíněné vibrátory či dilda. E-shop RuzovySlon.cz je plný hraček, o nichž možná nemáte tušení, k čemu slouží. Nebojte, nevyženeme vás do kamenného sexhopu zpovídat personál. Možná byste se červenali. Místo toho vás opět odkážeme na portál RuzovySlon.cz, tentokrát do sekce erotické videonávody. Některé věci se přeci jen těžko popisují pouhými slovy a vyžadují si náležitou ukázku v praxi.

Sexuální školení na RuzovySlon.cz

Na stránkách najdete nespočet videí, jež vám umožňují v pohodlí domova, třeba přímo v páru absolvovat nezbytné školení. Jedno z videí vás naučí být sexuální mašinou, druhé vás naučí používat anální kolík, třetí rozvibruje vaše bradavky. Názorné video vám poradí, jak vybrat správné dildo, z jiného se dozvíte, jaké pomůcky by vám neměli chybět na dovolené a s dalším se naučíte používat silikonový kroužek.

Možnosti v sexu jsou dnes téměř neomezené, tak proč je nevyužít na plno?

Napsat komentář