Veselý nebo klasický botník do předsíně

Barevný botník

Každý člověk má jinou představu o předsíni a jejím vybavení. Vedle klasických botníků existuje celá řada atypických botníků, případně kompletních předsíňových systémů. Botník je pak nejen moderním a hezkým doplňkem, ale netypické tvary a různé barvy oživí stereotyp bydlení.

Každá předsíň by vedle věšáku měla obsahovat i botník. Vybrat botník, ale není jednoduchá záležitost, protože musí splňovat několik důležitých kritérií. Už máte spočítané páry bot, které se musí do botníku vejít? Máte boty standardní velikosti? Chcete boty jen schovat nebo je uskladnit tak, aby měly systém?

Barevný předsíňový systém

Takový barevný předsíňový systém se hodí do malých, ale i velkých prostor. Díky bezmezné variabilitě je možné si botník sestavit dle vlastních požadavků a představ. Botník může být poskládaný do výšky, do šířky, do schodů, případně do nepravidelných tvarů, které obzvláštní interiér.

Takto poskládaný předsíňový interiér slouží nejen jako botník, ale můžete jej využít i jako police, na které se dají odložit dekorativní předměty nebo knížky.


Atypické botníky

Vedle klasických botníkových skříněk existují zajímavé způsoby uložení bot. Dá se využít opravdu vše. Můžete vzít staré štafle, doplnit je o pár prkýnek a máte perfektní úložný prostor pro boty. Pro boty s podpatkem se dá skvěle využít mříž, do které se boty jednoduše zavěsí. Zavěsit se dají také na háčky, pak nepotřebujete žádné skříňky.

Klasické botníky

Pokud však patříte mezi konzervativně laděné zákazníky, není nad to pořídit si klasický policový botník ať už bez dvířek nebo s nimi. Na výběr jsou botníky v barvách dřeva, případně bílé nebo černé. Takové botníky určitě vzhled interiéru nepokazí a budou plně funkční pro účely, pro které byly vyrobeny.

Napsat komentář