Vchodové dveře Doorsy doors

Jak se vám článek líbil?

Vchodové dveře Doorsy doors jsou velmi oblíbené pro svůj moderní vzhled a velký výběr rozdílných vzorů. Nejčastěji používaným materiálem je borovicové dřevo, ze kterého jsou vyráběna dveřní křídla a to v pěti vrstvách. Díky tomu nedochází ani k minimálním deformacím dveřních křídel.


Pokud jde o povrchovou úpravu, tak tou nejtypičtější je dýhování, lakování případně olejová povrchová úprava v dubové verzi. Vchodové dveře Doorsy doors mají velmi dobrou tepelnou izolaci. Tepelně izolační vrstva je vyplněna sendvičovým dubovým panelem s polyuretanovou pěnou.

Rozměry vchodových dveří

Vnější rozměr vchodových dveří je 80 nebo 90 centimetrů s tloušťkou 63 nebo 70 milimetrů. Výška dveří je v rozsahu 2000 – 2150 milimetrů.

Moderní vchodové dveře

V nabídce Doorsy doors jsou dveře odlišného provedení od konkurence, jsou velmi výrazné, elegantní a pyšní se moderním vzhledem. Další výhodou jsou jedinečné vzory a mnoho typů, ze kterých si vybere opravdu každý. Každé vchodové dveře jsou opatřeny dvěma nezávislými zámky, třemi regulovatelnými závěsy, díky kterým jsou odolné proti vypáčení, a kovovým stabilizátorem rámu.

Další možností vchodových dveří jsou částečně prosklené. Toto sklo je matné a bezpečnostní.

Retro vchodové dveře

Druhou variantou vchodových dveří Doorsy doors jsou retro vchodové dveře, které jsou zaměřené na detail. Takové dveře jsou zpravidla vyráběné ručně a ornamenty vychází z historie, ale zároveň jsou kombinované s moderními trendy. I díky tomu se dá říct, že každé retro vchodové dveře od Doorsy doors jsou originálem.


Vchodové dveře musí především plnit bezpečnostní funkci. Vchodové dveře Doorsy doors jsou moderní a elegantní v kombinaci s atypickými vzory, ale funkci bezpečnosti plní velmi dobře.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *