Vchodové dveře Doorsy doors

Vchodové dveře Doorsy doors jsou velmi oblíbené pro svůj moderní vzhled a velký výběr rozdílných vzorů. Nejčastěji používaným materiálem je borovicové dřevo, ze kterého jsou vyráběna dveřní křídla a to v pěti vrstvách. Díky tomu nedochází ani k minimálním deformacím dveřních křídel.


Pokud jde o povrchovou úpravu, tak tou nejtypičtější je dýhování, lakování případně olejová povrchová úprava v dubové verzi. Vchodové dveře Doorsy doors mají velmi dobrou tepelnou izolaci. Tepelně izolační vrstva je vyplněna sendvičovým dubovým panelem s polyuretanovou pěnou.

Rozměry vchodových dveří

Vnější rozměr vchodových dveří je 80 nebo 90 centimetrů s tloušťkou 63 nebo 70 milimetrů. Výška dveří je v rozsahu 2000 – 2150 milimetrů.

Moderní vchodové dveře

V nabídce Doorsy doors jsou dveře odlišného provedení od konkurence, jsou velmi výrazné, elegantní a pyšní se moderním vzhledem. Další výhodou jsou jedinečné vzory a mnoho typů, ze kterých si vybere opravdu každý. Každé vchodové dveře jsou opatřeny dvěma nezávislými zámky, třemi regulovatelnými závěsy, díky kterým jsou odolné proti vypáčení, a kovovým stabilizátorem rámu.

Další možností vchodových dveří jsou částečně prosklené. Toto sklo je matné a bezpečnostní.

Retro vchodové dveře

Druhou variantou vchodových dveří Doorsy doors jsou retro vchodové dveře, které jsou zaměřené na detail. Takové dveře jsou zpravidla vyráběné ručně a ornamenty vychází z historie, ale zároveň jsou kombinované s moderními trendy. I díky tomu se dá říct, že každé retro vchodové dveře od Doorsy doors jsou originálem.


Vchodové dveře musí především plnit bezpečnostní funkci. Vchodové dveře Doorsy doors jsou moderní a elegantní v kombinaci s atypickými vzory, ale funkci bezpečnosti plní velmi dobře.

Napsat komentář