Vegas doors

Vybrat si kvalitní dveře, ať už interiérové nebo vchodové, není v dnešní době úplně jednoduchá záležitost. Na trhuje nepřeberné množství možností a člověku z toho může jít hlava kolem. Při výběru dveří je nutné posuzovat nejen cenu, ale i kvalitu materiálu a provedení dveří. Je lepší zaměřit se na známější výrobce a jejich recenze. Velmi dobré hodnocení lze najít například u výrobce Vegas doors.


Výhody Vegas doors

Dveře Vegas doors se mohou pyšnit luxusními dveřmi s jedinečnými povrchovými úpravami, k dispozici jsou dveře s vysokým leskem, ale i matem. Dveře s vysokým leskem se hodí do moderně zařízených interiérů, ty s matným leskem jsou elegantní. Dveře jsou dostupné ve standardních rozměrech, ale není problém se domluvit na výrobě dveří individuálních rozměrů přesně dle potřeby zákazníka. Maximální možná výška je 260 centimetrů. Další nespornou výhodou je prodloužená záruka a to až deset let. Tu si výrobce může dovolit díky tomu, že jsou vyráběné dveře potažené velmi kvalitní dekorativní fólií s akrylátem. Povrchová úprava dveří je také poctivě vybírána, a díky tomu jsou dveře velmi příjemné na dotek a zároveň odolné proti poškrábání.

Materiál dveří

Většina dveří Vegas doors jsou vyráběny v kombinaci masivního dřeva a MDF desek, což jsou dřevovláknité desky (vyráběné především ze smrkového dřeva), které jsou spojovány syntetickým lepidlem, důležitá je správná teplota při zpracování a použití tlaku. Právě takto strukturované desky umožňují perfektní zpracování a v kombinaci spolu s masivním dřevem jsou pro výrobu dveří ideální.

Interiérové dveře Vegas doors jsou elegantní dveře s moderním designem vhodné do bytů, domů, ale také nebytových prostor. Dveře jsou vyráběné s vysokou přesností tou nejlepší technologií, a proto jsou typické svým kvalitním zpracování.


Napsat komentář