Vasco Doors

Interiérové a vchodové dveře pro lepší bydlení, to je Vasco Doors. Tato značka nabízí široký výběr interiérových a vchodových dveří, které perfektně dotvoří váš interiér. Vybrat si můžete z vysoce odolných dveří s obsahem CPL laminátu (střednětlaký laminát odolný proti mechanickému poškození), interiérových dveří potažených odolnou fólií nebo laminátových dveří, které jsou cenově dostupnější. K dispozici jsou samozřejmě i prosklené dveře, které jsou vyplněné nezbytným vysoce kvalitním tvrzeným sklem. Doplňující nabídku tvoří zárubně a kvalitní kování.


Vasco Doors jsou nejen interiérové dveře, ale i ty vstupní. Všechny dveře se vyrábějí z masivu, skla nebo středně tvrdých vláknitých desek. Originální zpracování spočívá v potažení jednotlivých částí dveří technikou jednoho tahu. Tím pádem nevznikají nevzhledné lepené spoje, všechny hrany jsou zaoblené a hladké.

S dveřmi Vasco Doors plnohodnotně a designově doladíte váš interiér, který díky nim získá úplně nový styl. A s ohledem na poměř cena a kvalita získáte to nejlepší, co dnes trh nabízí.

Poradenství, montáž a servis

Součástí nabídky Vasco Doors je kvalitní montáž u vás doma a profesionální servis v případě jakýchkoliv problémů. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, je zde možnost osobní prohlídky na prodejně. Stejně tak vám budou k dispozici odborní poradci, se kterými můžete konzultovat všechny vaše dotazy, ať už jde o typ dveří, materiál velikost nebo barvu.


Interiérové a vstupní dveře Vasco Doors jsou dveře té nejvyšší kvality, mají velké množství typů a druhů, profesionální servis, letité zkušenosti, bezkonkurenční ceny a krátké dodací lhůty. Jedinečnost dveří Vasco Doors spočívá v širokém výběru ze sortimentu klasických dveří, skleněných dveří, zárubní, vchodových dveří, kování či posuvných dveří.

Napsat komentář