Vasco Doors

Jak se vám článek líbil?

Interiérové a vchodové dveře pro lepší bydlení, to je Vasco Doors. Tato značka nabízí široký výběr interiérových a vchodových dveří, které perfektně dotvoří váš interiér. Vybrat si můžete z vysoce odolných dveří s obsahem CPL laminátu (střednětlaký laminát odolný proti mechanickému poškození), interiérových dveří potažených odolnou fólií nebo laminátových dveří, které jsou cenově dostupnější. K dispozici jsou samozřejmě i prosklené dveře, které jsou vyplněné nezbytným vysoce kvalitním tvrzeným sklem. Doplňující nabídku tvoří zárubně a kvalitní kování.


Vasco Doors jsou nejen interiérové dveře, ale i ty vstupní. Všechny dveře se vyrábějí z masivu, skla nebo středně tvrdých vláknitých desek. Originální zpracování spočívá v potažení jednotlivých částí dveří technikou jednoho tahu. Tím pádem nevznikají nevzhledné lepené spoje, všechny hrany jsou zaoblené a hladké.

S dveřmi Vasco Doors plnohodnotně a designově doladíte váš interiér, který díky nim získá úplně nový styl. A s ohledem na poměř cena a kvalita získáte to nejlepší, co dnes trh nabízí.

Poradenství, montáž a servis

Součástí nabídky Vasco Doors je kvalitní montáž u vás doma a profesionální servis v případě jakýchkoliv problémů. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, je zde možnost osobní prohlídky na prodejně. Stejně tak vám budou k dispozici odborní poradci, se kterými můžete konzultovat všechny vaše dotazy, ať už jde o typ dveří, materiál velikost nebo barvu.


Interiérové a vstupní dveře Vasco Doors jsou dveře té nejvyšší kvality, mají velké množství typů a druhů, profesionální servis, letité zkušenosti, bezkonkurenční ceny a krátké dodací lhůty. Jedinečnost dveří Vasco Doors spočívá v širokém výběru ze sortimentu klasických dveří, skleněných dveří, zárubní, vchodových dveří, kování či posuvných dveří.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *