Už máte svou erotickou hračku?

Erotická hračka může být skvělým dárkem pro vašeho partnera či partnerku. Ale nejenom pro něj či pro ni. Radost si přeci můžete udělat i sami sobě.

Víte, co se říká? Že to, co si neuděláš sám, to nemáš. Taková autoerotika má rozhodně něco do sebe. Nemusíte na nikoho čekat, pustíte se zkrátka do toho, kdy se vám zlíbí. A těch hraček, které vám nabízejí své služby! Až oči přecházejí. A kdyby jen oči!

Pro muže i ženy

Hračky pro dospělé dokážou splnit i ta nejtajnější přání. Nedávno jsem dokonce četla, že muži přestávají mít zájem o klasický sex se ženou. Na trhu je zkrátka spousta hraček, které jim opačné pohlaví vynahradí. A teď si nejsem jista, jestli to je dobře nebo špatně. Platí to ale naštěstí i obráceně.

erotické pomůcky

Vibrátor pro každou ženu

Vezměte si takový vibrátor. Tolik potěšení, které ženám poskytují. Levnější jsou gelové vibrátory, ovšem my doporučujeme sázet na kvalitu. Volte tedy spíše vibrátory silikonové a ideálně mezi těmi luxusními. Nejenže se snadno omývají, ale jsou také stoprocentně hypoalergenní.

Venušiny kuličky

Jiný druh potěšení nabízejí venušiny kuličky. Víte, odkud pochází jejich název? Venuše byla řeckou bohyní krásy a lásky. Tato erotická pomůcka ale vedle vzrušení vyvolaného vibracemi také posiluje pánevní dno. Výsledkem jsou pak hlubší prožitky a celkově lepší sex.

Umělé vaginy

Mužům bychom pak doporučili třeba umělé vaginy. Pokud není v dohledu žena, skvěle ji nahradí. A k tomu nemluví, neodmlouvá a neptá se, jak vtipně stojí v manuálu. Nejen pro námořníky přímo skvělá hračka.

Vakuové pumpy

A pokud vás samotná umělá vagina nevzruší, přizvěte si na pomoc vakuovou pumpu s dobrým sacím výkonem. Ten vyvolá dostatečně silný podtlak, jehož výsledkem není nic jiného, než pevná erekce penisu. Vakuové pumpy najdete v nabídce každého dobrého sexshopu.

Napsat komentář