Nezapomněli jste dětem vybudovat na zahradě jejich vlastní hřiště?

Prázdniny jsou za dveřmi a krásné slunečné počasí láká dospělé i děti k pobytu venku. Dovádění na hřištistřídá odpočinek ve stínu stromů, slunečníků a koupání v jezeře nebo v zahradním bazénu. Osvědčeným receptem na neposedné děti je zábava. Jakékoliv vymýšlení soutěží, dovednostních úkolů, ale i obyčejné dovádění na houpačkách, skluzavkách a pískovištích je odměněno z dětské strany klidným usínáním a spokojeným nočním chrupkáním.

Kdo si hraje, nezlobí, rychle usíná a spokojeně spinká

Pro spokojený spánek a ještě spokojenější děti není třeba vymýšlet nic složitého. Dítka se totiž zvládnou zabavit i samy, stačí jim dopřát trochu prostoru, který vyplníme zábavními prvky. Houpačky a skluzavky, možná malé brouzdaliště, jsou zárukou jejich spokojené zábavy, již v případě velice malých dětí stačí pouze kontrolovat a korigovat z lavičky ve stínu či od stolu s osvěžujícím občerstvením. Díky elegantnímu, jednoduchému provedení ve dřevě mají hřiště vyjma praktického také estetickou funkci.

Herními prvky potěšíte vlastní potomky i děti ze sousedství

A protože se na málokteré zahradě nebo dětském hřišti pohybuje pouze jedno dítě, je potřeba vymyslet nějakou zábavu, na které se vyřádí více dětí najednou. Dřevěné soustavy domečků se skluzavkou, lezeckou stěnou, malým lanovým centrem se dají hravě vybudovat jak na soukromé zahradě, tak na obecním hřišti, případně na sdíleném dvorku mezi domy. Na skluzavky Herold je poskytována sedmiletá záruka, což je dostatečně dlouhá doba, aby se na nich vaši potomci i děti ze sousedství pořádně vydováděli, a ještě je předali mladší generaci. Firma Herold je zaměřena na herní prvky v dřevěném provedení, zahradní domky, luxusní domky, dětské domečky, domky na nářadí, jakož i na skluzavky. Více na webu Skluzavky.cz.

Napsat komentář