Už máte doma svou erotickou hračku?

Pokud ne, je nejvyšší čas to napravit. Co totiž dříve bylo tabu, je dnes úplně normální záležitostí. Není ostuda přiznat, že se sex po dlouhých letech vztahu stal spíš stereotypem. Ostuda je s tím nic nedělat! Vezměte tedy záležitost do svých rukou a partnera či partnerku příjemně překvapte. Proti určitě nebude.

I ti největší puritáni si nakonec sex s erotickými pomůckami užívají. Není na tom nic špatného, používají se odnepaměti.

Erotické pomůcky mají dlouhou historii

Například takovou obdobu vibrátoru měly už jeskynní ženy. Dilda se objevují i na jeskynních malbách! V době starověku si pak lidstvo užívalo zcela bez výčitek, dilda se tvarovala ze slonoviny, dřeva, mramoru, jako lubrikační gel se používal olivový olej.

Později, zhruba od 15. do 19. století se robertky používaly jako léčebné pomůcky. Už Hippokrates totiž kdysi tvrdil, že hysterie je nemocí dělohy. Nespavost, podrážděnost, náladovost či nemravné představy se tedy léčily výhradně pomocí dilda. První vibrující dildo, neboli vibrátor, se objevilo v roce 1869. Bylo poháněné párou, velké asi jako stůl. Asi o dvacet let později pohon nahradila elektřina.

Klasické domácí vibrátory tvaru penisu se objevily zhruba v polovině 60. let minulého století. Od té doby vůbec průmysl erotických pomůcek jen vzkvétá. Dnes je výběr hodně bohatý, a to od různých vibrujících předmětů přes vakuové pumpy až třeba po nenápadné venušiny kuličky, které rozhodně nemusíte používat pouze doma. Takže jak oživit váš milostný život?

Začněte zlehoučka

Jestliže jste doposud provozovali jen „obyčejný“ sex, bylo by vhodné začít zlehka. Své udělá i dobře vybrané erotické prádlo, pokud jej obvykle nenosíte. Ti odvážnější se mohou pustit rovnou do sexy oblečků, které inspirují k nejrůznějším hrám. Co třeba převléct se za nezbednou školačku nebo drsnou policistku? Nemusíte si hned brát do ruky vibrátor, aby se váš postelový život trochu změnil. Mnohdy postačí trocha fantazie a předměty, jež máte doma.

Nebojte se nějakou pomůcku prostě zkusit

Ve světě erotických pomůcek se příliš nevyznáte? Všechno je jednou poprvé, zkuste prostě experimentovat. Otevřete si online sexshop, zamiřte do kategorie, která vás zaujme, čtěte popisy a recenze. Napoprvé neexperimentujte zase tak moc. Kupovat si anální kolík, pokud se vyhýbáte análnímu sexu, prostě není dobrý nápad. Není vůbec špatné, když se zamyslíte nad tím, co se vám líbí v pornu, nebo jaké jsou vaše nejtajnější sny.

Naplňte si své sny

Erotické pomůcky vám mohou pomoci naplnit sexuální sny. Zajímá vás, o čem Češi sní? U žen jsou to podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny často právě situace, kdy nad nimi muži mají převahu. Však si vzpomeňte na veleúspěšnou sérii 50 odstínů šedi. Některé scény z knih a filmů si doma poměrně snadno zreprodukujete. A kdo ví, možná si časem vybudujete podobně rozsáhlý arzenál pomůcek, jako měl pan Grey ve své červené mučírně. Jen je potřeba se toho nebát a začít.

Komunikace v páru je extra důležitá

Při sexu s erotickými pomůckami je komunikace ještě důležitější než bez nich. Například takové vakuové pumpy totiž mohou navozovat nejen příjemné pocity, ale i bolest. Musíte spolu tedy mluvit a upřímně si říkat, co se vám ještě líbí, a co už je naopak za hranicí slasti. Hezké by také bylo, kdybyste se pobavili o tom, jakou erotickou pomůcku si pořídíte. Ve skutečnosti to takhle ale většinou nechodí. Jeden z partnerů poprvé musí sebrat odvahu a něco vybrat sám. Příště už třeba budete nakupovat v sexshopu spolu. Někdo s tím ale musí přijít jako první. Mimochodem nejlepší je, když své drahé polovičce novou hračku rovnou předvedete v akci, ještě než stihne něco namítat.

A s čím začnete vy? Budou to kroužky na penis, vibrující hračka či umělá vagina? Výběr je bohatý pro obě pohlaví. Začněte pátrat!

Napsat komentář