3 tipy na dárky, které si užijete společně

Obdarovat toho druhého je mnohdy lepší než dárek obdržet. Tato stará známá pravda se vám jistě již několikrát potvrdila. Když ovšem dárek dáte nejbližší osobě, můžete si ho mnohdy užívat společně. Jen musíte vědět, co by jím mělo být! Pokud netušíte, jste na správné adrese. My vám totiž na lehce peprnější dárky dáme hned 3 tipy. Čtěte dál, určitě nakonec zjistíte, že se vám minimálně jeden bude líbit.

Začněte afrodisiaky a převleky

Jestliže chcete váš intimní život nenápadně oživit, nemusíte hned horentně nakupovat erotické pomůcky. Jako dárek mohou sloužit i mnohá afrodisiaka. Těch existuje celá řada. Výbornou volbou je především skvělé jídlo, na němž si pochutnáte oba. Když se večeře odehraje při svíčkách, vše se ještě umocní. Vsadit můžete klidně i na španělské mouchy, jež nabudí muže natolik, že vydrží velmi dlouhou dobu a na sexu bude mít maximální chuť.

Vibrátory v mnoha podobách

Máte rádi vibrace různého charakteru? Tak už neřešte vířivou vanu a dopřejte si je v maximální možné intenzitě. Stačí pouze koupit v dárkovém balení nějaký výkonný vibrátor. Že je jich na trhu spousta, se přesvědčte v eshopu ruzovyslon.cz. Volit lze třeba speciální modely na klitoris anebo varianty určené pro vagínu i anální otvor. Jestliže byste raději něco jemnějšího, není problém vsadit na vibrační kačenku Duckie. Vyznačuje se 3 rychlostmi a používat ji lze jak ve vaně, tak i na suchu.

<

Anální kolíky

Některé rady, jak na žhavý sex, hovoří například o použití análního kolíku. Mnozí lidé mají z tohoto nástroje zbytečné obavy. Jedná se o optimální oživení intimního života. Jen je třeba před darováním této pomůcky druhou stranu s vaším záměrem předem seznámit, aby nebyla nemile překvapená. K dispozici je v mnoha podobách. Prozkoumejte nabídku zmiňovaného sexshopu a najdete to pravé přímo pro vás.

Napsat komentář