Společně strávený čas při jídle

Stolování s rodinou.

Nenechte se připravit o čas se svou rodinou ani v okamžiku, kdy nevíte, kde vám hlava stojí. Společné chvíle jsou, jak víte, k nezaplacení. Alespoň večer se všichni sejděte u jednoho stolu a při chutné večeři si sdělte, jaký jste měli den, co se vám přihodilo i třeba to, že vás zase naštval šéf. Příjemné posezení v pohodlí domova vám pomůže zajistit kvalitně zhotovený jídelní stůl a pohodlné jídelní židle nebo celé jídelní sestavy.

Aby vám lépe chutnalo

Jestli jste si dosud mysleli, že k tomu, abyste se najedli, stačí prostě nějaký stůl a židle, pak jste na velkém omylu. Potřebujete takové prostředí, které vás nebude ničím rušit, budete se cítit komfortně. Pokud tedy stojíte před otázkou, jak svůj jídelní kout či přímo celou jídelnu zařídíte, neustupujte ze svých představ. Přece si to zasloužíte!

Šetří prostor v jídelně
Rohová sestava do jídelny

Židle, nebo rohové lavice?

Nábytek do jídelny se v současné době neomezuje jen na hranaté stoly a jednoduché židle ze dřeva. Kdepak! Můžete vybírat z nepřeberného množství tvarů, materiálů, barevných provedení. Dřevěný nábytek patří ke stálicím. Moderní bydlení ale můžete doladit i skutečně designovými kousky. Třeba plastovými židlemi. Budete trendy. A žádný strach. Plastový nábytek se vyznačuje skvělými vlastnostmi, jakými jsou snadná údržba i odolnost vůči zátěži. Další variantou jsou stylové čalouněné rohové lavice. Jejich bonusem je úložný prostor, kam se vejde hodně věcí. Výhodou je i skutečnost, že krásně vyplní roh místnosti, kam byste židle jen těžko umisťovali.

Moderní a levná jídelní sestava.
Moderní jídelní sestava.

Pojměte stolování trochu netradičně

Ne každý si může dovolit klasický jídelní stůl s židlemi nebo lavicemi. Váš byt není nafukovací. Možná jste problém společného stolování vyřešili barem v kuchyni, který slouží k uložení nádobí i jako místo pro hodování. V takovém případě si pořiďte stylové barové stoličky. I zde máte možnost kouzlit s materiály a barvami.

Napsat komentář