Jak si zpestřit sexuální život?

Milostný vztah

Každý vztah zevšední, proto je třeba jej neustále oživovat různými aktivitami. Tím myslíme i ty intimní. Sexuální život vám obohatí různé erotické pomůcky, ze kterých budete mít požitek oba dva. A to jak ve sféře partnerské, tak i životní.

Vyzkoušejte sladké zakázané

Intimní život vám obohatí různé hračky pro dospělé, s nimiž budete prožívat jiné dimenze rozkoší. Stačí najít diskrétní sexshop, ve kterém si vyberete. Pestrou škálu pomůcek nabízí ruzovyslon.cz, v jehož nabídce vás upoutají sexuální pomůcky pro ženy, muže, heterosexuální i homosexuální páry, vybírat můžete i z doplňků, jako jsou lubrikační gely či afrodiziaka. Nevíte, jaké produkty si vybrat? Nechte se inspirovat.

Zpestřete si život vibrátory, pouty a dildy

erotické pomůckyOstýcháte se zakoupit intimní pomůcky? Nemusíte se bát, v těchto obchodech jsou zvyklí na nákupy tohoto typu, proto se jedná o vyškolené pracovníky, kteří ctí maximální diskrétnost. Nákup v sexshopu můžete sdílet se svým partnerem, nebo jej překvapte dráždivým dárkem. Dámy nadchne vibrátor. Ptáte se nač, když muže už žena má? Vibrátor poskytuje větší spektrum rozkoší, partner může při této hrátce ženu lépe sledovat, pozná, co se jí líbí. Není ovšem nic neobvyklého, když tuto pomůcku použije i on. Erotické fantazie pracují na plné obrátky a muži chtějí někdy vyzkoušet formu análního sexu. Tu jim může poskytnout partnerka a dildo. Nevibrační penis, který je připevněn ke kalhotkám. Jinou formu rozkoše nabízí i navlékací anální dildo pro muže. Pár tak může provozovat styk, kdy muž penisem vniká do pochvy a dildem do análu. Tuto formu praktiky vám zpříjemní lubrikační gely, jež sušší prostředí análního otvoru zvlhčí a zintenzivní prožitek.

Napětí okoření erotické dusno

Máte pocit, že o vás partner už nestojí? Zkuste afrodiziaka v podobě parfému s feromony. Jedná se o látky, jež živočišným způsobem upoutají pozornost protějšku, který po vás začne hned toužit. K okořenění sexuálního života patří i jisté napětí. Zkuste si scénku. Nechte rozehrát své fantazie, jistá forma napětí vás rovněž vzruší. Můžete připoutat sebe nebo svého partnera, laškování v podobě dominance a submisivity představuje vzrušující předehru. Hledáte inspiraci? Zkuste sociální sítě (např. https://www.instagram.com/ruzovyslon_cz/)

Nebojte se fantazií

Jste příliš stydliví na to, abyste vyzkoušeli experimenty v intimní sféře? Nebojte se. Pokud sexuální hry budou příjemné vám a vašemu partnerovi, je jen vaše věc, co v soukromí děláte. Milostné hrátky zpestří váš rutinní život, pomohou vám najít k sobě cestu a v neposlední řadě zabrání nevěře, jež hrozí právě dlouholetým vztahům. Sexshopy nabízí bezpočet doplňků, které okoření vaše intimní soužití. A nejen váš vztah získá novou jiskru, díky příznivé partnerské atmosféře bude dobře i vám samotným a váš život bude hned rozzářenější.

Napsat komentář