5 tipů, jak na klesající víčka

Klesající víčka můžou znamenat větší problém, než se na první pohled zdá. Náš pohled kvůli přebytku kůže vypadá unaveně a bez jiskry. Klesající víčka také způsobují, že vypadáme o poznání starší. Kromě estetických nepříjemností můžou ale klesající víčka způsobovat i zdravotní komplikace. Kůže tlačí na oči a způsobuje tak bolest i zhoršený zrak.

Pomůžou speciální krémy

Časem ztrácí kůže svou elasticitu a klesání víček se zhoršuje. S prevencí je proto potřeba začít včas! Kůže kolem očí je tenká a citlivá. Nehodí se pro ni krémy, které používáme na zbytek obličeje. Existují ale speciální séra například na bázi kofeinu, která pomáhají oční víčka zpevnit a oddalují jejich pokles. Typ, který pro nás bude nejvhodnější, doporučí dermatolog.

Odpočiňte si!

Na to, jaký máme pohled, má velký vliv i stres a spánek. Přepracování, nervozita a nedostatek spánku jen zrychlují proces klesání víček. Měli bychom proto myslet na odpočinek a přetíženým očím ulevit. Oční víčka lze procvičovat. Pravidelnými cviky, které můžeme dělat kdekoli, kůži posílíme! Zkusme například víčka jemně masírovat. Zlepší se tak krevní oběh. Podobně může být účinné i zvedání víček nebo rychlé mrkání.

Místo operace lifting Thermage

Pokles víček lze také vyřešit plastickou operací. Není to ale jediné dostupné řešení unavených a zapadlých očí. Specialisté z Kliniky estetické medicíny Mediestetik používají metodu Thermage. Výsledky jsou srovnatelné s operací s tím rozdílem, že u metody Thermage nedochází k zásahu do těla a po zákroku není nutná žádná rekonvalescence.

Ošetření vydrží až 7 let

Hloubkový radiofrekvenční lifting působí v hlubokých vrstvách kůže, čímž dosahuje viditelných výsledků. V Praze si můžeme nechat ošetřit metodou Thermage nejen celé okolí očí včetně víček, ale i další část těla. Například čelo nebo dekolt. Liftingu se nemusíte ani bát. Efekt zákroku nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření. Výsledek poté přetrvává až sedm let!

Napsat komentář