Sháníte kloubní výživu pro koně, psy, kočky či pro sebe? ALAVIS je jasnou volbou

Alavis produkty pro zvířata i lidi

S přibývajícím věkem se postupně o slovo hlásí i zdravotní obtíže, což však platí nejen u člověka, ale také u zvířat. Problematickými partiemi jsou především kolena, lokty, kyčle a další klouby, což byste měli u zvířat zavčasu řešit, protože bolesti mohou dojít do takového stádia, kdy přestane váš zvířecí miláček i chodit. Současný trh s veterinárními přípravky je naštěstí rozmanitý, a tak sehnat můžete speciální kloubní výživu jak pro koně, tak i psy či kočky.

Právě dané oblasti se věnuje kanadská značka ALAVIS, která vyvíjí veterinární přípravky na podporu zdraví zvířat. V našich končinách jsou produkty dostupné od roku 2003, přičemž veškerý nabízený sortiment splňuje nejpřísnější kritéria. Věděli jste však, že preparát ALAVIS Triple Blend, jenž je určen pro koně, mohou užívat i lidé? Ohlasy jsou vskutku skvělé.

ALAVIS Triple Blend pro koně i člověka

Samozřejmě, člověk není zvíře, nicméně veterinární přípravek ALAVIS Triple Blend neobsahuje nic, co by člověku škodilo, ba naopak. Všechny látky obsažené v preparátu se běžně nacházejí i v kloubní výživě určené pro člověka. Jedná se konkrétně o glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, přírodní minerál MSM a značkové kolageny Collyss a Cartidyss. Dále ALAVIS Triple Blend zahrnuje přírodní látky. Obávat se nemusíte žádných konzervantů či aditiv.

Společnost ALAVIS vyrábí veterinární i humánní verze přípravku ALAVIS Triple Blend naprosto stejně. Státní kontrola potvrzuje, že kloubní přípravek je skutečně připravován s maximální péčí a v přísných podmínkách. Co se týče přípravků ALAVIS Triple Blend, což je veterinární verze určená pro koně, a produktů ALAVIS Sport či Barny’s Triple Blend, jež jsou vhodné pro lidi, jejich složení je naprosto totožné. Jediný rozdíl je v tom, že na humánních variantách je uvedeno přesné dávkování pro lidi. Člověk by si měl dávat jednu odměrku denně, zatímco u koně se doporučuje pět a více odměrek v závislosti na jejich hmotnosti.

ALAVIS Triple Blend neobsahuje škodlivé látky a barviva

Další rozdíl mezi ALAVIS Triple Blend a jinými přípravky určenými na klouby je v tom, že ve složení nenajdete žádná barviva, plnidla, ani aditiva. Jedná se tedy o čistě přírodní prostředek, jehož obsah lidské tělo přijme bez jakýchkoliv problémů a vedlejších účinků.

Pokud si přečtete recenze na přípravek ALAVIS Triple Blend, potěší vás, že se jedná o většinou velice pozitivní reakce. Jako jediné negativum uživatelé vnímají chuť, protože chutná hořce, což se ale určitě dá přežít, když pomáhá. Podle všeho je ALAVIS Triple Blend bezkonkurenční, co se týče poměru cena a výkon. Opravdu na tuzemském trhu není žádná jiná kloubní výživa s tak pestrým složením a vysokou kvalitou.

Jestliže si rozpočítáte dávkování na měsíce, zjistíte, že na měsíc vás přípravek vyjde na necelých 200 korun, což je opravdu skvělé. Seženete snad za takovou částku jiný produkt na měsíc, jenž by obsahoval všechno co ALAVIS Triple Blend? Stěží.

Kloubní výživa ALAVIS i pro kočky a psy

Dopřejte kvalitní péči také svým domácím mazlíčkům, a to kočkám a psům, protože i oni mívají ve vyšším věku potíže s klouby. Značka ALAVIS pro kočky a psy připravila samostatný produkt, a to ALAVIS 5, jenž vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a pomáhá řešit pohybové problémy psů a koček. Především větší plemena vyžadují komplexní kloubní výživu na podporu pohybového aparátu.

Kanadská značka ALAVIS se těší vskutku velké oblibě. A není se čemu divit, její veterinární i humánní produkty jsou nejen účinné, ale sehnat se dají za přijatelnou cenu.

Napsat komentář