Jak se rozhodnout při výběru vysavače?

Jak se vám článek líbil?
V téměř každé domácnosti se k čištění podlahových krytin používá vysavač. Ten je opravdu praktickým pomocníkem, neboť ho oceníte i při vysávání sedaček či čalounění v autě. Jakému vysavači dát přednost, aby plně uspokojil vaše požadavky?

Když nechcete hnout ani prstem

Synonymem vysávání bez práce je robotický vysavač, který se postará o kompletní úklid podlahy bez vaší pomoci. Není nic příjemnějšího než vrátit se z práce s pocitem, že budete mít uklizeno. Vy tak budete mít čas na odpočinek místo věnování se nepříjemnému luxování, z něhož vás akorát bolí záda. Robotické vysavače jsou vskutku decentní pomocníci, kteří pomocí svého ergonomického tvaru a extra velkého kartáče podlahu dokonale vyčistí. Navíc se jedná o zajímavé designové kousky, jež nebudou váš interiér nijak narušovat.

Bleskový úklid

V případě, že potřebujete rychle zamést, dejte přednost tyčovému vysavači před běžným koštětem. Nečistoty budou okamžitě vysáty, vy je nebudete muset smést na jedno místo, a poté pomocí smetáčku a lopatky teprve definitivně uklidit. Tyčový vysavač využívá akumulátorového napájení, proto odpadá luxování s otravným kabelem. Navíc je díky flexibilní nabíjecí jednotce ihned při ruce. V jeho prospěch dále hovoří nízká hmotnost, vytahovací hadice pro vysávání prachu z nábytku nebo čalounění a stylový design.

Co na drobné smetí?

Určitě znáte situaci, kolik zůstane po snídani na stole drobků. Není nutné ihned vyklepávat a čistit ubrus. Stačí použít ruční vysavač, který si s tímto úklidem hravě poradí. Jistě vás zaujme svým vysokým výkonem a překvapivě tichým chodem. Tyto vysavače jsou vybaveny příslušenstvím, jež jim umožňuje vysávání i na obtížně přístupných místech bez přerušení provozu. Stačí povytáhnout hubici a dostanete se též mezi polštáře či do rohu.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *