Jak se rozhodnout při výběru vysavače?

Robotický vysavač elektrolux
V téměř každé domácnosti se k čištění podlahových krytin používá vysavač. Ten je opravdu praktickým pomocníkem, neboť ho oceníte i při vysávání sedaček či čalounění v autě. Jakému vysavači dát přednost, aby plně uspokojil vaše požadavky?

Když nechcete hnout ani prstem

Synonymem vysávání bez práce je robotický vysavač, který se postará o kompletní úklid podlahy bez vaší pomoci. Není nic příjemnějšího než vrátit se z práce s pocitem, že budete mít uklizeno. Vy tak budete mít čas na odpočinek místo věnování se nepříjemnému luxování, z něhož vás akorát bolí záda. Robotické vysavače jsou vskutku decentní pomocníci, kteří pomocí svého ergonomického tvaru a extra velkého kartáče podlahu dokonale vyčistí. Navíc se jedná o zajímavé designové kousky, jež nebudou váš interiér nijak narušovat.

Bleskový úklid

V případě, že potřebujete rychle zamést, dejte přednost tyčovému vysavači před běžným koštětem. Nečistoty budou okamžitě vysáty, vy je nebudete muset smést na jedno místo, a poté pomocí smetáčku a lopatky teprve definitivně uklidit. Tyčový vysavač využívá akumulátorového napájení, proto odpadá luxování s otravným kabelem. Navíc je díky flexibilní nabíjecí jednotce ihned při ruce. V jeho prospěch dále hovoří nízká hmotnost, vytahovací hadice pro vysávání prachu z nábytku nebo čalounění a stylový design.

Co na drobné smetí?

Určitě znáte situaci, kolik zůstane po snídani na stole drobků. Není nutné ihned vyklepávat a čistit ubrus. Stačí použít ruční vysavač, který si s tímto úklidem hravě poradí. Jistě vás zaujme svým vysokým výkonem a překvapivě tichým chodem. Tyto vysavače jsou vybaveny příslušenstvím, jež jim umožňuje vysávání i na obtížně přístupných místech bez přerušení provozu. Stačí povytáhnout hubici a dostanete se též mezi polštáře či do rohu.

Napsat komentář