3 nejbizarnější sexuální praktiky

Zavazujete si v posteli oči šátkem? Zlepšujete si sexuální prožití plácáním se po zadku vařečkou či bičíkem? Pokud si v takových případech připadáte jako nějací zvrhlíci, po přečtení následujících řádků s nejbizarnějšími sexuálními praktikami si uvědomíte, že zvrhlíci v podstatě vůbec nejste.

Sadismus, zoofilie, masochismus, gerontofilie, exhibicionismus. Pod všemi těmito termíny se skrývají sexuální úchylky, o nichž se učí i děti na základních školách. Přestože se žáci takovým praktikám v mládí smějí, neuvědomují si, že některá z těchto úchylek se jim později může zalíbit. V ložnicích by měla být fantazie neomezená, čehož se někteří jedinci opravdu drží, a potom vznikají praktiky, nad nimiž ostatní kroutí hlavou. Zapamatujte si, erotické hračky jako vibrátor a dildo dávno nejsou ničím neobvyklým a divným. „To divné“ vám představíme nyní.

1. Vodní hrátky

Pokud se řekne voda, zřejmě si jako první představíte bazén, vanu anebo sprchu. Ovšem někteří jedinci používají vodu ke vzrušení a uspokojení. Jedná se o takzvané ablutofily, již dosáhnou vrcholu už jen ponořením se do vany s horkou vodou. Čím teplejší voda je, tím je orgasmus silnější.

erotické pomůcky

2. Uspokojení bolestí

Jestliže jste si do své sbírky erotických hraček pořídili bičík anebo pouta, vězte, nejedná se o žádný extrém. Bolestivý sex si akrotomofilépředstavují úplně jinak. Vzruší se totiž v přítomnosti lidí s amputovanými končetinami, případně se snaží přimět lékaře k tomu, aby jim byly pro jejich uspokojení uříznuty nohy či ruce, přestože je mají naprosto v pořádku.

3. Vzrušení z mravenců, žab a žížal

V určitých oblastech je erotická inspirace nekonečná. Věděli jste například, že mezi námi chodí lidé, kteří si přikládají mravence, žáby, žížaly a různý hmyz na intimní partie? Jedná se o takzvané formikofily. Orgasmu dosáhnou v okamžiku, jakmile se podobní drobní živočichové pohybují v jejich intimních oblastech, ideálně uvnitř. S podobnou úchylkou bojují ofidicisté, již však upřednostňují hady a úhoře.

Stále si připadáte hříšně? Asi ne. Tak navštivte sexshop RuzovySlon.cz, kde najdete erotické pomůcky, za něž se rozhodně stydět nemusíte. Sexshop má i YouTube kanál, na němž najdete erotické videonávody a recenze. V současné době má na video serveru přes tisíc videí.

Napsat komentář