3 nejbizarnější sexuální praktiky

Jak se vám článek líbil?

Zavazujete si v posteli oči šátkem? Zlepšujete si sexuální prožití plácáním se po zadku vařečkou či bičíkem? Pokud si v takových případech připadáte jako nějací zvrhlíci, po přečtení následujících řádků s nejbizarnějšími sexuálními praktikami si uvědomíte, že zvrhlíci v podstatě vůbec nejste.

Sadismus, zoofilie, masochismus, gerontofilie, exhibicionismus. Pod všemi těmito termíny se skrývají sexuální úchylky, o nichž se učí i děti na základních školách. Přestože se žáci takovým praktikám v mládí smějí, neuvědomují si, že některá z těchto úchylek se jim později může zalíbit. V ložnicích by měla být fantazie neomezená, čehož se někteří jedinci opravdu drží, a potom vznikají praktiky, nad nimiž ostatní kroutí hlavou. Zapamatujte si, erotické hračky jako vibrátor a dildo dávno nejsou ničím neobvyklým a divným. „To divné“ vám představíme nyní.

1. Vodní hrátky

Pokud se řekne voda, zřejmě si jako první představíte bazén, vanu anebo sprchu. Ovšem někteří jedinci používají vodu ke vzrušení a uspokojení. Jedná se o takzvané ablutofily, již dosáhnou vrcholu už jen ponořením se do vany s horkou vodou. Čím teplejší voda je, tím je orgasmus silnější.

2. Uspokojení bolestí

Jestliže jste si do své sbírky erotických hraček pořídili bičík anebo pouta, vězte, nejedná se o žádný extrém. Bolestivý sex si akrotomofilépředstavují úplně jinak. Vzruší se totiž v přítomnosti lidí s amputovanými končetinami, případně se snaží přimět lékaře k tomu, aby jim byly pro jejich uspokojení uříznuty nohy či ruce, přestože je mají naprosto v pořádku.

3. Vzrušení z mravenců, žab a žížal

V určitých oblastech je erotická inspirace nekonečná. Věděli jste například, že mezi námi chodí lidé, kteří si přikládají mravence, žáby, žížaly a různý hmyz na intimní partie? Jedná se o takzvané formikofily. Orgasmu dosáhnou v okamžiku, jakmile se podobní drobní živočichové pohybují v jejich intimních oblastech, ideálně uvnitř. S podobnou úchylkou bojují ofidicisté, již však upřednostňují hady a úhoře.

Stále si připadáte hříšně? Asi ne. Tak navštivte sexshop RuzovySlon.cz, kde najdete erotické pomůcky, za něž se rozhodně stydět nemusíte. Sexshop má i YouTube kanál, na němž najdete erotické videonávody a recenze. V současné době má na video serveru přes tisíc videí.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *