Rohový jídelní set: Vychutnejte si oběd i v malé kuchyni

Asi každý z nás si dovede představit, jak vypadá kuchyně s jídelnou v malém bytě. Většinou se jedná o dvě místnosti, jež jsou úzké a nabídnou minimální množství potřebného prostoru. Mnohdy se proto rodiny tísní u stolu s tím, že průchod okolo sedícího člověka je prakticky nemyslitelný. Uskromňovat se přitom není zapotřebí. Bohatě postačí, když si pořídíte stylový rohový jídelní set. Právě na jeho výběr se zaměříme v následujících řádcích. V nabídce máme hned několik modelů.


Maximální úspora místa

Hlavní předností umístění rohového jídelního setu do kuchyně či malé jídelny je především fakt, že ušetří spousty místa. Vždyť jen samotný stůl má rozměry 105×60×75 cm. U lavice se setkáme s poměrem délky, šířky a výšky 150×110×90 cm. Hloubka celého setu je 50 cm. Jeho velkým plusem je i flexibilní konstrukce, která dokáže věrně kopírovat roh dané místnosti. Tím pádem získáte dostatek místa pro sezení a zároveň nebudete zavazet ostatním. Je prakticky jedno, jestli chcete integrovat jídelní set do levého či pravého rohu, nabízíme jej v obou variacích.

Sázka na masiv

Rádi byste model, který bude vyroben pouze z kvalitního masivního dřeva? Není se čemu divit, tento léty prověřený materiál nabízí hned několik předností. Tou první je maximální pevnost. Můžete si být jistí, že sestavy v naší nabídce jsou maximálně bytelné a dokážou unést i lidi s vysokou nadváhou. Dřevo je čistě přírodním materiálem, takže ještě z výroby voní a vzhledově doslova nadchne.

Dřevo dokonale ladí s polstrováním

Jestliže požadujete ještě vyšší komfort sezení, vsaďte na kombinaci dřevěného korpusu sedací soupravy a polstrování. Vybrat si u nás můžete z různých barev dřeva a také samozřejmě z mnoha vzorů polstrování. Najdete si zkrátka takové provedení, jež bude dokonale korespondovat s výmalbou a kuchyňskou linkou.

Napsat komentář