Rohový jídelní set nabídne efektivní úsporu místa

Rádi byste měli ve své malé kuchyni i jídelnu a nemáte šanci dostat sem klasický stůl s židlemi? Není třeba zoufat! Skvělou alternativou do takovýchto menších místností jsou totiž moderní rohové jídelní sety. Ty dokážou nabídnout dostatečné množství prostoru potřebného pro stolování celé rodiny. Zároveň ušetří místo v už tak málo prostorném interiéru vaší kuchyně. Nevěříte? Pak vás v následujících řádcích přesvědčíme o výhodách tohoto nábytku určeného do jídelen a kuchyní menších rozměrů.

Kompaktní rozměry samozřejmostí

Úspora potřebného místa v malých místnostech je zaručena. Jídelní sety dodáváme v různých velikostech. Stůl má standardně rozměry 105×60×75 cm, lavice ve stejném poměru délka, šířka, výška 150×110×90 cm. Výška posedu přitom činí 45 cm a hloubka 50 cm. Celkové rozvržení kompletu přesně sedne do daného rohu a vy získáte užitnou plochu všude okolo včetně místa u kuchyňské linky. Vybrat si u nás lze sestavy jak do pravého, tak i do levého rohu.

Úložný prostor jistě oceníte

I přes minimalistické pojetí a kompaktní rozměry dokáže lavice jídelního setu nabídnout dostatek úložného prostoru. Dostanete se k němu velmi jednoduše pouhým poodklopením sedáků. Ukládat si sem můžete pohodlně drobné předměty, balicí papír anebo cokoli ostatního, co vás zrovna napadne. Odklápění sedáku je velmi jednoduché a není k němu zapotřebí vyvinout skoro žádnou sílu.

Elegantní provedení

V neposlední řadě nelze zapomenout ani na moderní provedení jídelního setu určeného do rohu místnosti. Zajímavé jsou jak různé kombinace klasického světlejšího dřeva typu buku s jednobarevným potahem, tak i mnohé jiné. Potahové materiály nabízíme ve spoustě nejrůznějších zajímavých barevných odstínů. Volit je možné i variace vyznačující se pestrými vzory. Fantazii se meze nekladou a vy si můžete užívat dobrého jídla i v minimalisticky pojaté kuchyni či jídelně.

 

Napsat komentář