Rohový jídelní set: Kombinace designu a praktického využití

Pro většinu z nás je posezení ve vlastní kuchyni nebo jídelně samozřejmostí. Ne každá z těchto místností ale dokáže nabídnout dostatek prostoru pro to, aby zde bylo možné umístit klasický jídelní stůl a židle. Z toho důvodu se nad situací zamyslete a pokuste se najít efektivní řešení. My vám ho nabídneme v podobě moderního jídelního setu určeného do rohu místnosti. V čem jsou jeho hlavní přednosti? Na to se zaměříme v tomto článku.

I roh místnosti lze efektivně využít

Do rohů kuchyně se často dávají květiny anebo jiné solitéry, aby vše nevypadalo nijak fádně a zbytečně. Přitom není problém právě do rohu integrovat jídelní set složený z lavice a kvalitního stolu. Díky svým rozměrům vám dokáže bez problémů ušetřit spousty potřebného místa. Stůl v naší nabídce mívá standardně rozměry v poměru délky šířky i výšky 105×60×75 cm. Lavice k tomuto stolu je typická rozměry 150×110×90 cm. Do rohu místnosti celý komplet dostanete naprosto pohodlně.

Dřevo je kvalitní a designově zaujme

Sázka na dřevo se rozhodně vyplatí. O tomto faktu jasně svědčí i to, že jej lidé používají odnepaměti. Je maximálně bytelné a stůl i sedačky drží pevně na svém místě. Přežijí samozřejmě i řádění malých dětí. Stejně tak se spolehněte na dokonalý design. Může se přitom jednak jak o tmavé odstíny, tak i třeba o borovici či smrk. Volit v naší nabídce lze klasické čistě dřevěné moderní jídelní sety anebo variace s polstrováním. Ty jsou charakteristické především dostatečným množstvím úložného prostoru.

Vyberte si online ze spousty provedení

Nakupovat jídelní set rozhodně nemusíte přímo fyzicky v některém z nábytkových studií. V naší nabídce nejdete mnoho nejrůznějších variací. Jednoduše si vyberete takové provedení, jež bude kuchyni nebo jídelně dokonale sedět. Pohodlí je u všech modelů zajištěno.

Napsat komentář