Proč jsou šatní skříně nepostradatelné?

Jak se vám článek líbil?

Ne všichni si mohou dovolit prostornou šatnu na klíč, proto si obstarají praktické šatní skříně. Někdo dává přednost práci na zakázku, jiný se spokojí s bohatou paletou v e-shopech a kamenných obchodech. Jak vypadá dokonalá šatní skříň? Určitě by měla poskytovat prostor od podlahy až ke stropu. Zapomeňte na maličké modely, police a poličky. Jeden produkt zastane všechno.

Vše má své místo

Pakliže si chcete koupit jeden velký kus nábytku, byť nemáte mnoho prostoru nazbyt, pořiďte si šatní skříně s posuvnými dveřmi. Skvěle se s nimi manipuluje a při otevírání nezaberou křídla zbytečně moc místa. Možná jste nevěděli, že naspod a do středu vkládáme oblečení a věci denní potřeby. Sezónní oděvy, sportovní náčiní, vánoční ozdoby a jiné málo používané drobnosti patří do horních sfér. Součástí šatní skříně se zrcadlem jsou také věšáky na kabáty a šaty. Tyč by měla být ve výšce asi 150 cm. Police je nutné instalovat zhruba v 30 cm rozestupech.

Úložné prostory hned v předsíni

Někteří lidé si uskladňují použité kabáty, bundy a boty v ložnicové šatní skříni, což je naprosto nevhodné, protože se na všem drží špína a bakterie. Tyto věci náleží do předsíně, stejně jako deštníky, klobouky, kabelky a tašky. Velkým oříškem bývá osvětlení. Pokud na sebe chcete při oblékání dostatečně vidět, umístěte šatní skříň k oknu anebo výborně osvětlete zrcadlo. Pořiďte si jen praktický a kvalitně vyrobený nábytek s teleskopickými tyčemi, zásuvkami, přihrádkami, věšáky, pojízdnými boxy i drátěným programem.

Výhody jako na dlani

Mezi největší pozitiva šatních skříní patří maximální využití prostoru, pestrost úložných prostorů, přitažlivá cena, moderní zpracování, výběr z mnoha materiálů, dekorů a barevných provedení.

Přemýšlíte nad pořízením šatní skříně s posuvnými či křídlovými dveřmi? V nabídce Dona-shop.cz najdete jen elegantní nábytek za příjemné ceny.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *