Proč jsou šatní skříně nepostradatelné?

Ne všichni si mohou dovolit prostornou šatnu na klíč, proto si obstarají praktické šatní skříně. Někdo dává přednost práci na zakázku, jiný se spokojí s bohatou paletou v e-shopech a kamenných obchodech. Jak vypadá dokonalá šatní skříň? Určitě by měla poskytovat prostor od podlahy až ke stropu. Zapomeňte na maličké modely, police a poličky. Jeden produkt zastane všechno.

Vše má své místo

Pakliže si chcete koupit jeden velký kus nábytku, byť nemáte mnoho prostoru nazbyt, pořiďte si šatní skříně s posuvnými dveřmi. Skvěle se s nimi manipuluje a při otevírání nezaberou křídla zbytečně moc místa. Možná jste nevěděli, že naspod a do středu vkládáme oblečení a věci denní potřeby. Sezónní oděvy, sportovní náčiní, vánoční ozdoby a jiné málo používané drobnosti patří do horních sfér. Součástí šatní skříně se zrcadlem jsou také věšáky na kabáty a šaty. Tyč by měla být ve výšce asi 150 cm. Police je nutné instalovat zhruba v 30 cm rozestupech.

Úložné prostory hned v předsíni

Někteří lidé si uskladňují použité kabáty, bundy a boty v ložnicové šatní skříni, což je naprosto nevhodné, protože se na všem drží špína a bakterie. Tyto věci náleží do předsíně, stejně jako deštníky, klobouky, kabelky a tašky. Velkým oříškem bývá osvětlení. Pokud na sebe chcete při oblékání dostatečně vidět, umístěte šatní skříň k oknu anebo výborně osvětlete zrcadlo. Pořiďte si jen praktický a kvalitně vyrobený nábytek s teleskopickými tyčemi, zásuvkami, přihrádkami, věšáky, pojízdnými boxy i drátěným programem.

Výhody jako na dlani

Mezi největší pozitiva šatních skříní patří maximální využití prostoru, pestrost úložných prostorů, přitažlivá cena, moderní zpracování, výběr z mnoha materiálů, dekorů a barevných provedení.

Přemýšlíte nad pořízením šatní skříně s posuvnými či křídlovými dveřmi? V nabídce Dona-shop.cz najdete jen elegantní nábytek za příjemné ceny.

Napsat komentář