Rádi byste si splnili sen o vlastním bydlení? Máte jedinečnou šanci

Hliníková okna

Cesta k vlastnímu bydlení vůbec nemusí být tak složitá, jak se na první pohled může zdát. V podstatě si stačí vybrat kvalitní developerský projekt. V hlavním městě jich v současné době vzniká celá řada. Hned několik z nich pod taktovkou přední developerské společnosti Metrostav development. 
Byty v Praze se pomalu začínají stávat nedostatkovým až luxusním zbožím. Ceny bytů i pronájmů rostou a dle prognóz realitních makléřů i nadále porostou. Uvažujete-li o tom investovat do vlastního bydlení, máte nejvyšší čas.

Zaměřeno na příjemné a kvalitní bydlení

Je v hledáčku vašeho zájmu novostavba v atraktivní pražské lokalitě? Rádi byste bydleli v moderním bytovém domě navrženém špičkovým architektem a postaveném jen z kvalitních materiálů toho nejvyššího standardu? Pak jste na správné adrese. Na tom si totiž Metrostav development zakládá. Stejně jako na spokojeném klientovi, který z jeho nově postaveného domu či bytu vytvoří vlastní osobitý domov.

Úspěšné developerské projekty

Metrostav development má na svém kontě celou řadu úspěšných projektů, ve kterých našly svůj domov již stovky rodin, ať již se jedná o bytové domy na pražské Cibulce, novostavby U Kříže, villa park na Strahově, obytný soubor na Krutce atd. A několik projektů na své nové obyvatele stále čeká. Vaší pozornosti by neměly uniknout především dva nejnovější, jimiž jsou byty na Vackově a rezidence Hadovitá (na internetu hledejte pod odkazy developerské projekty Praha, novostavby Praha nebo nové byty Praha).

Byty Na Vackově

Ojedinělý developerský projekt s názvem Byty na Vackově je v podstatě novou etapou volně navazující na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. V celkem pěti objektech nacházejících se podél Malešické ulice v Praze na své majitele čeká celkem 342 bytů a ateliérů a také 5 nebytových prostor s dispozicemi 1+kk až 5+kk. A vy máte jedinečnou šanci stát se jedním z nich.

Rezidence Hadovitá

Kvalitní bydlení na vás ale čeká také na Michelské stráni v Praze 4. Pod taktovkou renomovaných architektů z Arx Studia tu pro vás vzniká Rezidence Hadovitá zahrnující tři ojedinělé novostavby s posledními 8 volnými byty (4 z nich jsou vedeny jako atelier). V rezidenci, jež tvoří 5 nadzemních a 3 podzemní podlaží, se nachází celkem 76 bytů a atelierů. Každý je vybaven garážovým stáním (nacházejícím se ve dvou suterénních patrech) a balkonem, předzahrádkou, terasou, nebo lodžií. Dech beroucí výhled ze strání je tak zaručen. Proto neváhejte!

Napsat komentář