Proč si pořídit šatní skříň s posuvnými dveřmi

Posuvné dveře šetří místo

Šatní skříně patří k nejdůležitějším kusům nábytku, což potvrdí zejména ženy. Obvykle je najdete v ložnici, v dětském pokoji, někdy i na chodbě, případně v šatně. V posledních letech se rozmáhají varianty s posuvnými dveřmi, takže pokud o nových skříních uvažujete, rozhodně byste měli nad tímto provedením zauvažovat. Má totiž velkou spoustu výhod.

1. Ušetří prostor

To je asi hlavní důvod, proč si pořídit šatní skříň s posuvnými dveřmi. Můžete vedle ní nechat jen úzkou uličku, a přesto ji otevřete a zároveň nebudete mít problém kolem projít. Jde tedy o skvělé řešení do malých
bytů.

prostorná skříň
Krásná světlá šatní skříň

2. Působí moderně

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou v současné době v módě. Působí moderně, nadčasově a pozitivně ovlivňují estetiku bydlení.

Moderní skríň
Šatní skříň s posivnými dveřmi

3. Otevírání je jednoduché, tiché a bezpečné

Posuvné dveře se ovládají velmi snadno. Montují se například i do domů s bezbariérovým přístupem, protože je bez problémů otevřou také lidé na vozíčku. Jsou bezpečné do domácností s malými dětmi. Nestane se vám, že by si prcek skřípl prstíky do dveří. A taky nebudete budit zbytek rodiny, když omylem prásknete s dveřmi. S těmi posuvnými to ani moc nejde, po kolejnicích se pohybují tiše.

4. Dají se skládat vedle sebe

Nevíte, zda vám do budoucna bude stačit menší skříň, nebo by bylo lepší koupit větší model? Pokud si zvolíte posuvné dveře, klidně kupte jen menší. Kdyby vám náhodou nestačila, prostě vedle ní časem postavíte další. U skříní s běžnými dveřmi by to vadilo, dveře by do sebe narážely. Posuvným ale nic takového nevadí.

 

úložný prostor
Nedělejte si už více hlavu s ukládáním oblečení

5. Skvěle se na nich vyjímá zrcadlo

Mít zrcadlo přímo na šatní skříni je praktické. Nemusíte nikam chodit a ihned vidíte, jak vám vybraný outfit pro dnešní den sluší. Nebudete už muset řešit zrcadlo nikde zvlášť. Posuvné dveře jsou dnes k dostání u skříní v mnoha provedeních. Nezáleží na tom, zda toužíte po minimalistické bílé, nebo naopak tmavším dekoru. Podívejte se na Dona-shop.cz a vyberte si svou šatní skříň s posuvnými dveřmi.

Napsat komentář