Obývací stěny – zapomeňte na minimalismus

Čas trávený s rodinou

V obývacích pokojích je momentálně trendy minimalismus, vyznává se názor, že byste v místnosti měli mít co nejméně nábytku. Je to sice moc pěkné a elegantní, ale poměrně dost nepraktické. Kam pak máte ukládat své věci, když nemáte žádnou velkou skříň ani komodu? U nás k zařízení  bývacího pokoje přistupujeme trochu jinak. Jsme zastánci praktičnosti a jdeme proti proudu. V naší nabídce objevíte velké obývací sestavy, které ale neztrácí nic na eleganci a modernosti.

Využijte celou stěnu

U nás najdete velké stěny do obýváku, do nichž bez problémů vměstnáte veškeré své věci. Využívají místa jak do výšky, tak do šířky, kombinují nízké komody, vysoké skříně i poličky. Potrpíte-li si opravdu na klasické obývákové stěny, líbit se vám budou modely jako Rodrigo, Latin či Monika. Nabízí hodně úložného prostoru, počítá se i s prosklenými vitrínami a poličkami na knihy. Moc pěkně vypadá, pokud je vitrína podsvícená.

Úložný prostor do obýváku
Obýváková stěna za skvělou cenu

Moderní jsou závěsné skříňky

Potřebujete hodně prostoru, ale přesto se nechcete vzdát vlivu minimalismu? Pak pro vás máme nachystané sestavy jako Timos či Moder. Skládají se z několika samostatně stojících či visících skříněk, což vytváří dojem hodně místa. Výhodou je, že samostatné prvky lze libovolně seskládat v závislosti na tom, jak velkou máte televizi a kolik volna ve vašem obývacím pokoji zůstává.

levná stěna do obýváku
Moderní obývací stěna v lesku

Troufněte si na úplnou extravaganci

Hledáte něco, co nemá doma jen tak každý? I v takovém případě u nás uspějete. Podívejte se třeba na naprosto unikátní čtvercovou stěnu Loreta. Jedná se o designový kousek vhodný do moderně řešeného obývacího pokoje. Je jednoduchá, přesto vypadá famózně a zaujme na první pohled.

V barvách experimentovat nedoporučujeme

Jak si můžete všimnout, v našem sortimentu najdete obývací stěny bílé, černé, v různých odstínech hnědé apod. Obývací stěna by se měla držet osvědčených odstínů, chcete-li místnost trochu rozzářit, zkuste to barevnými doplňky.

Napsat komentář