Porta Doors

Moderní či klasické dveře do každého interiéru, to jsou dveře Porta Doors. Jsou zajímavé svým designovým pojetím, které je podtrhnuto moderním nebo klasickým kováním. Je nezbytné, aby se dveře dokonale snoubily se zbytkem interiéru. Dveře Porta Doors jsou typické svým precizním zpracováním. Další výhodou je moderní konstrukce, která je dána nejmodernějšími technologiemi.


Oproti konkurenci mají výhodu ve skrytých pantech a možnosti výběru bezpolodrážkových dveří, které splynou se stěnou a i jednoduché dveře vykouzlí dokonalý prostor.

V nabídce Porta Doors jsou dýhované interiérové dveře, interiérové dveře z dekoru, retro i moderní interiérové dveře, posuvné dveře včetně kompletního nástěnného posuvného systému i posuvného systému do zdi, skládací dveře, vnitřní i venkovní vstupní dveře, posuvné dveře, dveře do technických místností, ale i zárubně a stavební pouzdra.

Pokud jde o interiérové dveře, nabídka Porta Doors je opravdu široká. K dispozici je velké množství dekorů, barev, odstínů. Na výběr jsou samozřejmě i prosklené dveře.


Pokud se bojíte vybírat pouze na základě obrázků a popisů na internetu, je zde možnost fyzické prohlídky více než sto dvaceti různých typů dveří přímo v showroomu Porta Doors. Při návštěvě vám odborníci rádi odpoví na veškeré vaše dotazy a vám nezbude na práci nic jiného než si vybrat ten správný konkrétní typ dveří.

Napsat komentář