Pořízení bytových dveří: Soustřeďte se na bezpečnost a elegantní vzhled

Dveře do bytu.

Už se nemůžete dívat na dveře do vašeho bytu? Pokud jsou na svém místě od doby postavení daného objektu, nejspíše již nevyhovují nejen esteticky, ale ani funkčně! Právě z těchto důvodů nastal čas na změnu. Výměna vchodových dveří nemusí být nijak náročnou záležitostí, jen je zapotřebí soustředit se na několik velmi důležitých aspektů. Jakých? To vám prozradíme v následujících řádcích a doporučíme konkrétní model vchodových dveří.

 

Bezpečnostní prvky

Zprávy o vykrádání bytů jsou bohužel stále častější, a tak je zapotřebí soustředit se na bezpečnostní prvky, jimiž konkrétní bytové vchodové dveře disponují. Samozřejmostí musí být pevná konstrukce s kvalitní dřevěnou výplní. Hodně důležitou roli hraje zařazení dveří do bezpečnostní třídy. Ty vaše by měly spadat minimálně do té druhé. Jen tak odolají případné snaze o vylomení či vypáčení. Disponovat musí mimo jiné bezpečnostním zámkem a zesílenými panty. Stoprocentně přivítáte také trny proti vysazení dveří ze zárubní. Nezapomínejte ani na přítomnost bezpečnostního kukátka, jímž si ještě před otevřením prohlédnete návštěvu.

Moderní a bezpečné dveře.
Vchodové dveře AGAT PLUS intarzie, model 4.

Unikátní design

Doby, kdy vchodové dveře od každé bytové jednotky byly úplně stejné, jsou již naštěstí dávno minulostí. Každý majitel si pořídí takový model, který mu bude vyhovovat. Nejoblíbenější jsou stále tradiční dekory tuzemských dřevin. Těmi nejčastěji používanými jsou dub, buk, olše, světlejší smrk či naopak tmavší ořech.

Vstupní dveře.
Bytové bezpečnostní dveře BOULIT, model RC3.

Naším tipem jsou dveře Boulit B3

Máme-li nějaké dveře do bytu doporučit, rozhodně to bude model Boulit B3. Vybíráme ho z bohaté nabídky společnosti Grimax. Tyto moderní dveře se řadí do bezpečnostní třídy RC3 a vyznačují se velmi solidní tloušťkou 42 mm. Vybaveny jsou mimo jiné 3D panty i 3 aktivními a stejným množstvím pasivních čepů. Výborný je též zvukový útlum 34 dB.

Napsat komentář