Nepostradatelná koupelna

Levný nábytek do koupelny.

Koupelna jistě tvoří jednu z nejdůležitějších místností v každém bytě i domě. Přece důvěrně znáte hektická rána, kdy se dveře koupelny netrhnou, vaše ratolesti se předhánějí, kdo tam bude první, a manžel netrpělivě podupává, zatímco vy potřebujete ještě malou chvilku na každodenní zkrášlovací proceduru. I když se většinou jedná o malý prostor, je zkrátka nepostradatelný.

I malý prostor poskytuje spoustu možností

Ruku na srdce, ne každý si může dovolit koupelnu o velikosti menších lázní. Mnohdy se musíte spokojit s tak malým prostorem, že se sotva otočíte od vany k umyvadlu. Panelákové koupelny neoplývají zrovna ideálními rozměry. Ale nevadí. I v takových případech si můžete zařídit vaše relaxační místo tak, abyste se cítili pohodlně. Nabídka koupelnového nábytku je v současné době skutečně široká, a proto i ti z vás, které trápí nedostatek úložného prostoru, mají na výběr z různých variant.

Levná sestava do koupelny.
Moderní koupelnový set.

Vše je uklizené

Skříňky do koupelny patří k základnímu koupelnovému nábytku. Jsou vyráběny i speciálně do malých koupelen tak, aby zabraly minimum místa a zároveň poskytly dost úložného prostoru. Vybírejte z úzkých a vysokých skříněk. Nebo zvolte nízké a širší skříňky pod umyvadlo. Případně si pořiďte skříňku i s umyvadlem. Všechno jde. Báječnou službu vám poskytnou koupelnové skříňky se zabudovaným košem na prádlo. Už nikdy se vám nebude v rohu koupelny nevzhledně kupit hora špinavého prádla. Využijte volné stěny a opatřete je závěsnými skříňkami se zrcadly i bez nich. Fantazii se meze nekladou.

Skříňka do koupelny.
Koupelnová skříňka pod umyvadlo.

Sladěno do detailu

Patříte-li k perfekcionistům a detaily jsou pro vás důležité, pak zvolte při zařizování koupelny celou koupelnovou sestavu. Docílíte tím naprostého sladění. Vaše koupelna vzbudí přepychový dojem, bude zkrátka krásná. Mnohé koupelnové sestavy jsou dodávány s led osvětlením. Pak už vám stačí jen dokoupit barevně hodící se ručníky a výsledný dojem bude dokonalý.

Napsat komentář