Pojďte bydlet do rezidenční čtvrti na pražském Smíchově

Krásné bydlení na Praze 5

Jedna z nejlepších lokalit, pokud jde o bydlení v Praze, je Praha 5. Nejžádanější je pak Smíchov, ten se v průběhu několika let stal novým pražským centrem.

Z původní okrajové a spíše průmyslové části Prahy je dnes plnohodnotné centrum města pro Pražany. Je to situace typická pro velká města s turistickým ruchem. Původní centra se „vyklidí“ turistům a poblíž vznikne nové centrum pro lidi, kteří ve městě žijí. Pražský Smíchov je pro tento účel ideální. Hraničí s pražským Starým Městem i s Novým Městem. Vzniklo zde zdařilé obchodní centrum Nový Smíchov, přestěhovaly se sem banky, firmy, obchody a obchůdky, kavárny i restaurace. Smíchov dýchá metropolitní atmosférou a současně je skvělým místem pro bydlení. Zejména, pokud jde o vilovou čtvrt Hřebenky, ta se nachází na kopci nad Smíchovem a sousedí se Strahovem.

Nové byty na Smíchově

Smíchovské vily na Hřebenkách jsou spíše nedostupným bydlením. Navíc ne každý po bydlení ve vile touží. Avšak nové byty na Smíchově, které vyrostly právě na Hřebenkách, nabízí ideální řešení pro každého, kdo chce bydlet v novém developerském projektu, ale na prestižní pražské adrese a ve čtvrti v centru pražského dění.

Vše po ruce

Společnost Fineo bydlení prodává volné byty v projektu Vila Hřebenka. Nové byty na Praze 5 v rezidenční pražské čtvrti nabídly celkem pouhých 10 bytových jednotek. Pořád jsou volné zejména větší byty 2+kk, 3+kk a 4+kk a ty jsou ideální i jako rodinné bydlení. Díky perfektní poloze nabídnete samostatnost sobě i svým dětem, pro které nebudete muset fungovat jako „mama taxi“. Školka, škola, kroužky, obchody, restaurace – to vše budete mít po ruce. Dostupná doprava vám umožní snadné dojíždění do práce, a to kamkoliv po Praze, a dokonce i mimo Prahu. Jen málo nových bytů vzniká na tak skvělé a prestižní adrese, ze které to máte dokonce na skok i na pražské letiště.

 

[kkstarratings]

Napsat komentář