Podle čeho vybrat toaletní stolek?

Černý toaletní stolek

Toaletní stolek sice není úplně nezbytným kusem nábytku, ale objevuje se v čím dál větším počtu domácností. Někde ho má maminka v ložnici, jinde stojí v pokoji dcery. Každá žena nezávisle na věku si zaslouží mít svůj prostor, kde se může věnovat péči o své tělo. Potřebuje místo, které se stane jejím vlastním královstvím určeným k vytváření účesů, nanášení makeupu a dalším zkrášlovacím činnostem.

Jak ale toaletní stolek vybrat, aby měl úspěch? Pojďme si prozradit pár vlastností, jež musíte určitě vzít v úvahu.

Vzhled hraje prim

Máte v podstatě dvě možnosti. Buď sáhnete po moderně řešeném kousku, nebo zvolíte vintage model. S vintage toaletkou si bude žena připadat opravdu jako princezna na zámku, na druhou stranu se prostě nehodí úplně do každého pokoje. Zvažte, zda by bohatě zdobený dřevěný stolek u vás doma nepůsobil jako pěst na oko. Toužíte-li po něčem modernějším, zvažte třeba toaletní stolek dub sonoma. Světlé barvy působí něžně.

Zrcadlo je nutnost

Po pravdě řečeno toaletku bez zrcadla byste asi sháněli těžko. Ne každý toaletní stolek se zrcadlem ovšem nabídne všechny výhody. Obzvlášť ženy, které se rády malují, ocení, když bude zrcadel více. A nejlépe aby se dala naklápět. Jedině tak se žena uvidí z potřebného úhlu.

Čím více prostoru, tím lépe

Pokud pořídíte toaletní stolek, vězte, že se na něj postupně přestěhují veškeré přípravky na vlasy, parfémy a další kosmetické produkty, které doposud ležely na poličce v koupelně. Jestli chcete, aby stolek působil uklizeně, zvolte model se zavíracími skříňkami a šuplíky.

Nezapomeňte na taburet

Na něco je potřeba se ke stolku usadit. Obyčejnou židlí byste jen pokazili celkový dojem, proto je dobré ušetřit si práci a pořídit stolek rovnou v sadě s taburetem. Přesně takové sady najdete v e-shopu Dona-shop.cz. Budete mít na výběr ze spousty dekorů, provedení s šuplíky a několika zrcadly. Všechna kritéria jsou teda splněna.

Napsat komentář