Pánové, opravdu jste spokojeni se svým tělem?

V posledních několika letech je estetická medicína na vzestupu, protože je nejen cenově dostupnější, ale i rozšířenější. Pravděpodobně si danou oblast spojujete především s něžným pohlavím, ovšem některé zákroky jsou zaměřeny výhradně na muže. I pánové by měli pečovat o svou pleť, protože vizáž hraje významnou roli nejen při seznamování, ale například i v mnoha profesích, ačkoliv si to nechce spousta mužů přiznat.

Pánské ošetření SOTHYS HOMME

Pokud se vám zdá, že vaše pleť ztratila jiskru, není tak jemná jako před deseti lety a začíná ztrácet elasticitu, jedná se o signály, které vám chtějí naznačit, že je opravdu nezbytné věnovat pokožce značnou pozornost a péči. Jestliže se vůbec nevyznáte v kosmetice, ani různých procedurách, je nejlepší obrátit se na kliniku, která se specializuje na estetickou medicínu. Jednou z nich je společnost H-p.cz, v jejíž nabídce najdete obličejovou péči pro posílení a detoxikaci pleti zvanou SOTHYS HOMME.

Jak ošetření probíhá?

Předtím, než půjdete na ošetření, se nedoporučuje holit, neboť po holení bývá většinou podrážděná pokožka. Během ošetření SOTHYS HOMMEse zbavíte nečistot, ale také si dopřejte masáž hlavy. Procedura zahrnuje povrchové a hloubkové čištění pleti, speciální masáž digi-esthetique, hydratační ampulku, masku a krém podle typu pleti. Klidně si můžete některé produkty na klinice rovnou zakoupit, abyste je nemuseli shánět přes internet.

Svěříte se do rukou profesionálních kosmetiček, které vám poskytnou mimo jiné i bezplatnou konzultaci a poradí vám, jaké prostředky byste měli používat doma. Pánové, dbejte trochu o svůj vzhled, protože upravený muž působí důvěryhodněji. Omladíte se a budete vypadat i ve čtyřiceti na třicet. Není to lákavé? Vy byste snad chtěli, aby vaše drahá polovička nepečovala o svou pokožku?

Napsat komentář