Nechte si pomoci s vymáháním odškodného

Pracovní úraz, dopravní nehoda, poškození zdraví vlivem neadekvátní péče zdravotníků. To vše znamená dočasné, v horším případě pak trvalé následky na zdraví každého z nás. Následný boj o odškodnění ve výši, které nastalou situaci alespoň trochu zjednoduší, může být náročný.

Pracovní úraz

Pracovní úraz patří bohužel k velmi častým důvodům dlouhodobé pracovní neschopnosti, případně i přiznání statusu invalidní důchodce. Bez ohledu na druh zaměstnání se výše odškodného může pohybovat klidně v řádech statisíců korun. Cesta k nim je ovšem dlouhá, namáhavá a dost nejistá. Prvním krokem k úspěchu je mít vždy a za každých okolností k dispozici záznam o pracovním úrazu. Pokud se setkáte s nepříliš ochotným přístupem zaměstnavatele, vyhledejte právní pomoc z První zdravotní poradenské.

Dopravní nehody

Proces získání odškodnění po dopravní nehodě se může stát podstatně složitější než v případě pracovního úrazu. Prvně je třeba zjistit, kdo je viníkem dopravní nehody. Teprve po oficiálním konstatování, že jste se stali obětí nepozornosti či bezohlednosti druhého řidiče, máte šanci. Vyznat se ovšem v zákonech, a především v jejich kličkách, které pojišťovny velmi rády uplatňují v praxi, zvládne pouze odborník. Využijte bezplatnou konzultaci s právníkem.

Poškození pacienta

Mohlo by se zdát, že poškození pacienta ve zdravotnických zařízeních jsou spíše ojedinělými případy. Nicméně se uvádí, že až 10 % hospitalizovaných osob má s tímto osobní zkušenost. Občas se v médiích objeví zpráva o vleklých soudních sporech jednotlivce s nemocnicí, případně s konkrétním lékařem. Procesy trvají mnohdy několik let a pacienta stojí nejen veškeré finanční úspory, nýbrž i spoustu nervů. Pokud jste se dostali do podobné situace i vy, nečekejte a kontaktujte První zdravotní poradenskou.

Odměnu zaplatíte jen v případě úspěchu

První zdravotní poradenská je tým odborníků z oblasti práva. Od roku 2013 zajišťuje poradenství a právní zastoupení v procesech získání co nejvyšší finanční kompenzace za dočasnou či trvalou újmu na zdraví. Úspěch při získání odškodnění dopravní nehoda a další je pro První zdravotní poradenskou prioritou číslo jedna. Jak to víme? Odměnu si totiž účtuje pouze v případě úspěšného zakončení procesu.

Napsat komentář