Chystáte se na dovolenou? Tak jedině se spolehlivým autem od Easy Rent

půjčovna aut

V loňském roce jsme se, bohužel, nedostali nikam na dovolenou, a proto bych to chtěl v tom letošním napravit. Sice nám dosluhuje plechový miláček, ale zase si říkám, že je možné automobil si půjčit, tak bychom investici do nového automobilu přesunuli až na konec roku a užili bychom si společné chvíle s celou rodinou někde v zahraničí.

Když se chystám někam na cesty, je pro mě důležité, abych nezůstal někde „trčet“ kvůli špatnému technickému stavu vozidla. Dokážete si představit, že vám přestane jet automobil někde v zahraničí na dálnici? Doslova noční můra.

Vozidlo z autopůjčovny

Spousta lidí se při půjčování automobilu ohlíží na to, na kolik je půjčovné vyjde, přitom je důležité řešit spíše bezpečnost vozidla. Právě na ní by se šetřit nemělo, a proto jsem se rozhodl nejprve si porovnat, v kterém modelu by bylo nejlepší vyrazit s celou rodinou na dovolenou. Jelikož plánuji vyrazit do horské oblasti za dva týdny, je více než pravděpodobné, že v takových rakouských Alpách ještě bude sníh, a proto mě zajímá, jak by si vozidlo poradilo se sněhem na vozovce.

Požaduji, aby mělo vozidlo náhon na všechna čtyři kola. Obrátil jsem se na společnost Easy Rent, která se pyšní vskutku pestrým vozovým parkem.

Auto, do něhož jsem vložil důvěru

V hledáčku jsem měl hned několik modelů. Prvně mě zaujal Karoq od Škodovky, a to svou prostorností a velkým úložným místem. Jelikož jsem chlap, rád zkouším nové věci, a tak jsem si potom řekl, proč usedat do tradiční škodovky, když můžu vyzkoušet jízdu v exotice, jako je stylový Minicooper Clubman. Ovšem projížděl jsem nabídku autopůjčovny dále a zaujala mě luxusní Audi Q7, kam bychom se vlezli nejen celá rodina, ale klidně i sousedi.

Chladným mě nenechal ani model LandRover Discovery, v němž bych si připadal jako hrdina z amerického filmu. Chvíli mě vyrušila manželka a ptala se mě, proč tedy nepůjčím Mercedes-Benz Vito pro větší skupiny, ale to mi přijde zbytečné, když jedeme jen čtyři osoby.

Co jsem nakonec vybral?

Po dlouhém zvažování jsem však vybral Opel Mokka. Jedná se o zlatou střední cestu. Autopůjčovna Easy Rent je navíc tak ochotná, že mi nabídla možnost sjednat 0% spoluúčast, poskytne mi i komplexní asistenční služby, dálniční známku a také to, že můžu mít na smlouvě uvedených více řidičů, tedy klidně i manželku, aniž bych něco doplácel.

[kkstarratings]

Napsat komentář