Jak od ženy dostat to, co chcete? Dejte jí to, co chce ona

Po několika letech, bohužel, v některých partnerských vztazích už po roce, se do ložnice prodírá stereotyp, který přestane ženu dříve či později bavit. Začnou výmluvy, jako jsou bolest hlavy, několikrát do měsíce menstruační křeče, špatná nálada, únava z práce a podobně. Pokud vám však sblížení chybí, ovšem nechcete hledat útěchu v jiné ložnici, dejte ženě to, co ona chce. Třeba takový několikanásobný orgasmus.

Jakmile je žena spokojená, projeví se to i na celé domácnosti. Žádné hádky, výčitky ani příkazy. Jestliže však přemýšlíte, čím okořenit sexuální hrátky, vyzkoušejte některou z následujících pomůcek. Úspěch je zaručený. A hlavně, zaženete zabijáka vztahů – stereotyp.

Vibrační vajíčko

Začněte rovnou vibracemi. Vibrační vajíčko není žádná věda, navíc se velice rychle zabydlí v ženském lůně. V podstatě se jedná o malý vibrátor umístěný v kulatém vajíčku vyrobeném z pevného materiálu. Ženy jsou náročné a nemají rády pouze jednu intenzitu vibrací, a proto vajíčka nabízí regulovatelnou vibraci. Vložte své partnerce hračičku mezi nožky, vy si vezměte od ní ovladač a hrajte si společně. Takovou slast ještě nezažila, bude povolná a pak se vrhnete na milování.

Venušiny kuličky

erotické pomůckyVenušiny kuličky mají dlouhou historii. Chvění vibrací si užívají ženy tisíce let, neboť venušiny kuličkynejenže poskytují rozkoš, ale také posilují pánevní dno. Ženy používající venušiny kuličky si užívají mnohem lépe sexu, protože mají mnohem hlubší prožitky. Během toho, co bude mít žena venušiny kuličky, vy si pohrajte tam dole a možná ji přivedete k několikanásobnému orgasmu. Vzdychání v ložnici se stane každodenním rituálem, jakmile takové hraní partnerka zažije.

Vibrátor

Populárním pomocníkem je vibrátor. Současný trh nabízí nespočetné množství druhů. Vybrat ho můžete podle materiálu, způsobu vibrování, velikosti a podobně. Klidně navrhněte své ženě anální sex. Pokud se na něj dobře připraví, rozhodně se nemusí ničeho bát a užije si ho na maximum. Existují totiž dvojité vibrátory. Vy se můžete na ženu, jak masturbuje, dívat a navnadit se, nebo si můžete vzít celé dění do vlastních rukou a vibrátor jí ovládat sám.

Ještě existují dilda, což jsou nevibrující penisy. Vyrobená bývají ze skla, silikonu i kovu. Dokonce najdete modely s varlaty. Ovšem všechno záleží jen na vaší představivosti.

Erotické prádlo

Co by to bylo za romantický večer, kdyby si vaše drahá neoblékla erotické prádlo. Jestliže se na něj necítí, nebo se stydí koupit si ho, angažujte se. Přece jen, erotické spodní prádlo si obléká partnerka kvůli vám, aby vás rozpálila. Vyberte, co vám padne do oka. Je libo korzet, podvazky, tanga a košilky? Nebo se vyžíváte spíše v kostýmech? Vaše žena bude neposlušná školačka a vy pan učitel.

Hry pro dospělé

Závěrem nesmíme zapomenout na erotické hry, v nichž máte jasně daná pravidla a vskutku lechtivé úkoly. Třeba přijdete na nové erotogenní zóny. Víte, jak se to říká, kdo si hraje, nezlobí. Představíme vám konkrétní hry, jež by vás mohly zaujat. Pro večer plný orálního uspokojení se hodí hra Lollipop. V orálním sexu se zdokonalíte vy i ona. Pořiďte pouta a bičík, k tomu ještě hru Chilli Pikantní zotročení a udělejte si nevšední večer. Třeba si potom mučírnu společně rozšíříte o další pomůcky.

Výše uvedené pomůcky a hračky vám vnesou do ložnice opět vášeň, erotiku a sexuální napětí. Žádné rychlovky. Namísto nich nejprve rozdrážděte svou drahou polovičku, a pak se vrhněte na nekonečné milování. Pokud vše uděláte správně, vaše milovaná bude tak vlhká, že ani lubrikační gel nebudete potřebovat. Ještě jedno doporučení na konec. Se svou ženou komunikujte a zeptejte se jí, jaké má sexuální choutky ona.

[kkstarratings]

Napsat komentář