Nejnovější vlasové trendy na Instagramu? METALICKÝ FUTURISMUS

Ano, přesně tak, nejnovější trend, který pohltil Instagram jsou stylové futuristické vlasy laděné v různých odstínech metalických barev.


Nepřehlédnutelně

Předchozí trend byly extra výrazné vlasy ve fluo barvách, výrazná růžová s oranžovou? Nebo modrou? Fialová? Červená? Žlutá? Zelená? Kombinace barev, nebo jednobarevná varianta! Hlavně ať jsou vlasy už z dálky vidět, vždyť si zaslouží pozornost.

Vícebarevné vlasy baví

Poté se objevil trend inspirovaný krystaly, méně výrazné, umělecký vystínované různě barevné tóny, které se mohly použít na světlé i tmavé vlasy. Ať už je obarvená část vlasů nebo celá hlava, výsledek je vždy elegantní umělecké a perfektně vystínované dílo. Proč se nudit s jednobarevnými vlasy?

Ano, proč se nudit s jednobarevnými vlasy? Užijte si barvy! Nejnovější trend nás zavede daleko, daleko od přírody. Možná i daleko od současnosti. Futuristké prvky se nám ale v poslední době objevují v módě čím dál častěji, slavné osobnosti si je oblíbili, tak proč ne vy. Zvláště když se teď tyto prvky přenášejí z oblečení, make-upu a laků na nehty do účesů. Korunujte svůj styl. Výsledný efekt stojí za to!


Představte si CD, které držíte proti slunci… leskne se, třpytí, odráží světlo, mění jeden barevný odstín za druhým, několik odstínů najednou. Pokaždé v něm uvidíte něco nového a rozhodně Vás bude bavit. A přesně tohoto efektu teď můžete docílit u svých vlasů. Bavte se a oslňte všechny kolem.

Kadeřníci nejdříve musí vlas odbarvit na blond, což je základ a hned poté do nich zavedou jasnou modrou, jemnou růžovou, levandulově fialovou a podobné odstíny, které smíchají dohromady. Přesně tak vznikají holografické vlasy, které jsou nyní hitem jak Instagramu tak Pinterestu (a je jasné proč!). Navíc můžete perfektně sladit své vlasy s nehty nebo líčením očí. Zažijte si s metalickými měnícími se barvami svůj vlastní futuristický moment.

Napsat komentář