Moderní obývací stěna nemusí být nezbytně minimalistická

Obývací pokoj patří mezi nejfrekventovanější místnosti v celém bytě nebo domě. Právě zde totiž trávíme notnou porci času. Vždyť kde jinde bychom relaxovali a snažili se co možná nejpříjemněji trávit svůj volný čas? Stejně tak tady rádi uvítáme své přátele. Hosté se musí cítit příjemně. I proto se vyplatí obývací pokoj vybavit tou správnou obývací stěnou, která bude jednak hezky vypadat a jednak bude maximálně funkční. Jaký by tedy měl být její vzhled?


Minimalismus není funkční

Nejmodernější trendy hovoří zcela jednoznačně pro minimalistické pojetí interiéru, a to nejen v případě obývacího pokoje. Miniaturní množství malých skříněk a polic je sice na první pohled hezké, ale na jakoukoli funkčnost můžete zapomenout. Jen velmi složitě do nich totiž nasoukáte spousty věcí, jež v domácnosti bezesporu máte. I proto je vhodnější pořídit větší obývací stěnu, případně variabilní množství skříní, které si namontujete sami ke konkrétní zdi v obývacím pokoji. Naše stěny do obýváku se vyznačují vysokou kvalitou a maximální variabilitou.

Neotřelý design zaručen

Pokud si budete prohlížet námi nabízené obývací sestavy, zjistíte, že výběr je opravdu pestrý. Co se týká materiálu, pak základem většiny modelů jsou MDF desky, které jsou na povrchu opatřené laminem. Vybrat si lze i provedení se skleněnými výplněmi. Samozřejmostí je také stylové kování, jež dokáže celý set dokonale doplnit. Zapomenout nelze ale ani na barvu sestavy. Moc hezká je kombinace světlé bílé nebo šedé barvy se sytě barevným odstínem.

Sestavte si pohodlně sami

U mnohých složitých obývákových sestav je zapotřebí složité montáže řemeslníky. Naše obývací stěny jsou dodávány rozložení v balících opatřených bublinkovou fólií. Rozhodně nemusíte být nijak výrazně zručný řemeslník, aby se vám podařilo vše složit k vaší spokojenosti. Podle našeho návodu přiloženého v balení to zvládne každý.

Napsat komentář