Moderní křesla

Relaxační křesla

Od těchto typů křesel se nejvíce očekává pohodlí. Vybírejte si z výrobků, na kterých lze upravovat područky, naklánět zadní opěradlo či opěrku hlavy, vysunout nebo přidat podnožku a podobně. Některá relaxační křesla zvládají různé úpravy polohy pomocí elektrického ovladače a jiné dokonce poskytují snadnou automatickou masáž či vyhřívání.


Závěsná křesla

Nebaví vás klasická křesla, vzpomínáte na houpací síť na táboře nebo na chatě a chtěli byste něco podobného doma? Pak si ve svém životě vyhraďte místo pro svou novou lásku – závěsné křeslo. K jeho zavěšení potřebujete jen jediný bod a to buď pevný strop, trám či k tomu určený kvalitní stojan. V závěsném křesle budete napůl sedět a ležet a můžete se houpat na všechny strany. Stejně jako křesla houpací toto závěsné pohodlí pomůže zrelaxovat mysl a odpočinout si.

Designové křeslo pro dekoraci

Pokud máte dostatek místa, můžete si pořídit originální křeslo, u něhož je estetická stránka přednější než ta funkční. V takovém případě by měl být design a klidně i barva křesla co nejvýraznější. Neznamená to však, že byste se na něj museli jen dívat. Můžete na něj třeba občas posadit návštěvu nebo si na něm pořídit pár stylových selfie.

Super moderní křesla nejen pro IT zábavu

Jako příklad dokonalého a supermoderního spojení pohodlí a zábavy či práce nelze přehlédnout verzi křesla skládající se z ocelového rámu, na kterém jsou umístěny led svítilny pro osvětlení pracovní plochy, stojanu pro jeden až tři monitory, pohodlné židle se speciálními stupačkami, držáku pro klávesnici, plochy pro myš a různými konektory pro připojení elektroniky.

Moderní dvojkřeslo


Moderní dvojkřesla se hodí například do firem, oslní obchodní partnery i případné klienty. Důležitou vlastností tohoto nábytku je ocelová kostra s důrazem na vysokou nosnost.

Napsat komentář