Moderní domácnost? Začíná moderními dveřmi

Chcete mít svůj domeček dokonale vyšperkovaný? Bez kvalitních designových dveří to nepůjde. Ač se na ně často zapomíná, jde o významný prvek, který utváří celkový dojem z domu, a to jak z venkovního prostoru, tak i z jeho interiéru.


Nepodceňujte roli designu

Host, kterého si domů pozvete, uvidí v první řadě nejen vaši fasádu a umytá okna, ale také vchodové dveře. Dnes si lze vybrat z nepřeberného množství variant, myslete však na to, že už vstup do domu by měl korespondovat s celkovým laděním interiéru: pořídíte-li si retro dveře připomínající starý dům na londýnském předměstí, ultramoderní šedobílá předsíň bude působit trochu jako pěst na oko.

Jestli je potřeba, aby s celkovým výzorem domu ladily vchodové dveře, dvakrát víc to platí o těch interiérových. Zde můžete popustit uzdu fantazii: chcete dveře spíše nenápadné, nebo takové, které budou šperkem každé místnosti? Je žádoucí jejich částečné prosklení? Interiérové dveře nemusí mít vždy jen dřevěný dekor, přemýšleli jste o bílé variantě?

Posuvné dveře: to nejlepší na trhu

Podobným dilematům se s posuvnými dveřmi nevyhnete, ale designová stránka vašeho domu vyskočí rázem o úroveň výš. Posuvné dveře jsou nejen elegantní a moderní řešení, ale navíc i velmi praktické – šetří totiž místo. To ocení zejména majitelé menších domů a bytů s nedostatkem úložného prostoru: vedle dveří se vytvoří například prostor pro zabudovanou skříňku.


Při koupi dveří nezapomínejte dobře volit, od koho kupujete. Na českém trhu již 17 let působí firma Grimax, která je výhradním prodejcem nejedné značky dveří. Právě u Grimaxu můžete získat velmi kvalitní dveře VASCO Doors s dodací lhůtou pouhých 14 dní – stavit se pro ně můžete na jedné z velkého množství poboček po celé České republice.

Ať už váš dům jen potřebuje malou změnu nebo plánujete kompletní rekonstrukci, s nákupem moderních dveří nešlápnete vedle. A navíc vám zase pár dlouhých let vydrží.

Napsat komentář