Jaká sedací souprava je ideální pro vás?

Obývací pokoj je dominantní místností každého interiéru. Právě zde trávíme nejvíce společných chvil, odpočíváme, relaxujeme nebo si povídáme s přáteli. Nejdůležitějším vybavením je sedací souprava. Ta musí být komfortní, pohodlná a hlavně správně veliká. Variací sedaček jsou v současnosti desítky. Jaká se hodí do vaší domácnosti?


Malé domácnosti = rozkládací sedačky

Do malých domácností jednoznačně patří rozkládací sedací soupravy. V menších bytech není většinou místnost pro návštěvy. Když přijede návštěva, může si ustlat právě na sedačce. Sedací souprava rozkládací musí být vyrobena z kvalitních materiálů. Levné a nekvalitní sedačky se častým rozkládáním poškozují a už po pár měsících jsou rozviklané. Určitě je žádoucí, aby měla konstrukci ze dřeva, nikoliv jen z dřevotřísky.

Rohová sedací souprava je klasika do všech typů obývacích pokojů

Rohová sedací souprava se na čele popularity drží již několik let. Proč? Důvodů je hned několik:

  • hodí do velkých i malých místností,
  • vypadá elegantně v rohu místnosti u zdí i na volné ploše,
  • nabízí více místa pro lenošení,
  • najednou se na ní vejde více osob,
  • většinou nabízí velký úložný prostor.

Pro moderní a velké místnosti je nejlepší sedačka do U

Je váš obývací pokoj skutečně prostorný a vy byste do něj chtěli usadit dominantní sedačku? Přijde vám, že rovné sedací soupravy ani sedačky rohové se do velké a moderní místnosti hodit nebudou? Máte pravdu. Ve velkých místnostech se nejlépe vyjímají sedací soupravy do U. Uspokojí hlavně vícečlenné rodiny, pro každého se najde velký kus místa pro odpočinek.


Až 30 variant za výhodnou cenu

Chcete kvalitu, ale současně neutratit moc? Doporučujeme navštívit e-shop dona-shop.cz. Zde mají více než 30 typů sedacích souprav s velmi vyrovnaným poměrem kvality a ceny. Sami si zvolíte barevné provedení, při nákupu nad 5000 Kč nebudete platit dopravu a je možný i nákup na splátky.

Napsat komentář