Luxusní wellness najdete i v rušném městě

spa v karlíně

Doteky rukou, které vás zbavují napětí. Uvolňující proudy teplé vody ve vířivce. Dokonalá atmosféra při svíčkách a relaxační hudbě. Obdoba lázní, wellness, se nachází i v místech, kde byste to nečekali.

Dokonalé wellness – Praha 8

Vytoužená dovolená ještě není ani za dveřmi, ale vy už cítíte, že jste přetížení. Změna prostředí rušného za klidnou atmosféru nemusí být tak složitá, jak se zdá. Wellness Praha Sartori Spa představuje únik od starostí a stresu, které každý den zažíváme. Jen si to představte. Příjemné ruce zkušených masérek hnětou vaše svaly, jež se tak zbavují bolesti a napětí. Vaše záda se rovnají díky speciálním technikám. Odstraníte tím nejen bolesti pohybového aparátu, ale i migrény. Slast si užijete i v soukromí privátních jacuzzi, kde můžete relaxovat či si naordinovat romantický večer se svojí polovičkou nebo příjemné chvíle s přáteli.

Oáza klidu – wellness v Karlíně

Jistě je spousta možností, kam ve velkoměstě zajít do spa – na masáže, do sauny či vířivky. Ovšem luxusní prostředí najdete málokde. Ve wellness Praha Karlín Sartori Spa se setkáte s dokonalým servisem. Najdete zde řadu procedur, jež pročistí vaši mysl a dokonale oblaží bolavé tělo. Lze se objednat na masáž, která pomůže akutnímu problému. Nebo se nechte hýčkat na masáži relaxační. A zkusili jste reflexní masáž plosek nohou? Na tomto místě se nachází řada bodů propojených s celým tělem a tlakem na tato místa se odstraní vaše potíže. Pokud se chcete nechat unášet dálkami, dopřejte si rovnou oblažující rituál – masáž spojenou s kosmetickou procedurou. Manuální technika otevře vaše póry, které posléze lépe přijmou živiny z různých zábalů a masek. Příjemně strávené chvíle naskýtá i vířivka. Jahody, prosecco, hudba, svíčky… Romantika ve své nejčistší podobě. I ta vám zvedne náladu a odpoutá od každodenního stresu.

[kkstarratings]

Napsat komentář