Košile k muži patří. A polokošile jakbysmet

košile

Košile k muži zkrátka patří a ten, kdo se tomuto oděvu brání, dělá velkou chybu! Nemyslíte si, milé dámy, že košile jako taková mužům dodává notnou dávku sexappealu? 
Zhruba v roce 1980, tedy před bezmála čtyřiceti lety, byl pro mou babičku každý muž, který se objevil na nějaké významnější události jen v tričku (tedy ne košili), chuligán. Dnes už sice nejsme tak prudérní a i muž v tričku (a v saku) na nás může zapůsobit reprezentativním dojmem, což ovšem nic nemění na faktu, že stále existují události, u kterých se to zkrátka bez košile neobejde. A zdaleka se nejedná jen o svatby a pohřby.

Oblek a košile

Vezměte si třeba takového George Clooneyho v reklamě na kapslový kávovar nejmenované značky. Má na sobě oblek a košili. Oblek a košile, to je taková dvojka, která bez sebe nedá ránu. Dokážete si takový oblek či smoking představit bez košile s dlouhým rukávem? Zřejmě nikoliv. Košile zkrátka do pánského šatníku patří! A k ní i pěkná kravata!

Jak vybrat košili do obleku?

Při výběru košile do obleku se zaměřte na materiál, hustotu tkaní a samozřejmě vás zřejmě bude zajímat i vzor a délka rukávu. Nejvhodnějším materiálem pro pánskou košili je přírodní bavlna, jež vyniká výbornou savostí. Svou pozornost ovšem zaměřte i na tzv. hustotu tkaní – čím je vyšší, tím je košile kvalitnější. Co se délky rukávu týče, tu volte podle ročního období. Zatímco košile s krátkým rukávem jsou vhodné pro letní měsíce, v zimě si zřejmě obléknete košili s rukávem dlouhým.

Nebo raději polokošili?

Velké popularitě se v současné době těší i tzv. polokošile, které jsou někde na rozmezí mezi košilí a tričkem. Taková polokošile s krátným rukávemse bez problémů hodí k šortkám i saku. Vyrazit s ní můžete na večeři do restaurace i na golf. A polokošile s dlouhým rukávem vás zase příjemně zahřeje. A stále dodá notnou dávku serióznosti. Věřte, že té by neměla co vytknout ani má babička.

Nakupujte na xfer.cz

Velký výběr nejenom polokošil, ale i triček, mikin, bund a vest najdete například v nabídce značky XFER, která je více než dvacet let etablovaným přímým výrobcem reklamního textilu a distributor firemních, sportovních oděvů a oblečení pro volný čas. V jejím portfoliu tak najdete volnočasové oblečení všeho druhu různých velikostí, materiálů i barev za naprosto bezkonkurenční ceny! Tak neváhejte!

[kkstarratings]

Napsat komentář