Mít firmu na Palmovce je trendy, prostory jsou zatím volné

Kanceláře Palmovka

Palmovka je skvělou pražskou lokalitou. Nachází se blízko Vltavy, ale není to odsud daleko do centra. Najdete zde přírodu, na druhou stranu i moderní firmy a vše, co k životu potřebujete. Atmosféra této části je velmi příjemná, a tak není divu, že se tu líbí i známým firmám. Přáli byste si mít sídlo po jejich boku?

Na Palmovce v posledních letech vyrostlo hodně nových prostor pro podnikání. Začalo to projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2, na ně pak navázal Palmovka Open Park. Ten koncem loňského roku získal ocenění „Nejlepší z realit – Best of Realty“ v kategorii Nové administrativní projekty. Porota ocenila spojení historických industriálních prvků s moderní architekturou.

Na Palmovce v dobré společnosti

V nově rekonstruovaných budovách na Palmovce našly své sídlo například IT firma Cleverlance, vývojářské herní studio Warhorse Studios nebo česká společnost pro platební karty CCS. Chtěli byste sídlit v jejich blízkosti? Některé komerční prostory jsou ještě k dispozici. Většina z nich je ve fázi shell and core. Už není možné do nich zasahovat natolik, aby mohly vyhovovat například gastro provozům. Naprosto vhodné jsou však pro start-upy, showroomy nábytku, vinotéky, klientská centra pojišťovny apod.

S dobrou dostupností kamkoliv

Víte, co je ještě v Praze důležité? Možnost rychlého pohybu. Nikdo nechce trávit hodiny v MHD nebo v kolonách. Z Prahy 8 se však rychle dostanete na dálnici D8 a vnitřní Pražský okruh. Ze stanice Palmovka ležící na trase metra linky B se do centra dostanete za 8 minut. V blízkosti jsou také zastávky tramvaje 1, 3, 8, 10, 12, 16 a 25. Na letišti jste za 25 minut, do 10 minut dojdete i na vlaková nádraží Vysočany a Libeň. Palmovka Open Park se navíc nachází přímo na cyklostezce Modřany-Trója.

Zní to jako sen? Pokud sháníte pronájem retailových prostor Praha, Palmovka Open Park od Metrostav Development určitě stojí za zvážení!

[kkstarratings]

Napsat komentář