Kam v nekončících vedrech za nejlepším gurmánským zážitkem

V teplých měsících bývá výběr pokrmů v restauracích a Bistrech problematický. Nejen, že v nich bývá veliké horko, ale navíc se nabízí otázka, v jakém stavu skladují své produkty. Zde bývá opatrnost opravdu na místě, a proto vám přinášíme tipy na několik míst, o kterých víme, že používají profesionální chladicí vitríny (od společnosti CONTEG Cooling), které udržují vystavené pokrmy dlouho čerstvé a hlavně strašně dobré!

BISTRO Kaprova

Na rohu rušné ulice, kousek od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina, to je lokalita úžasného Bistra Kaprova. To nabízí nejen nezapomenutelné gastronomické zážitky, ale také útulný prostor, který je kombinován s originálním bookshopem. Ideální na pracovní snídaní, nebo odpolední posezení s přáteli.

BISTRO Kaprova
Bistro Kaprova

MERHAUTOVO PEKÁŘSTVÍ

nabízí nejen skvělé čerstvé pečivo, ale také chlebíčky a zákusky a vše je udržováno v optimálních teplotách. Navíc je to rychlovka, když potřebuje pár dobrot s sebou na koupaliště.

MERHAUTOVO PEKÁŘSTVÍ
Merhautovo pekařství

FRESH AND FAT BISTRO

Fresh and Fat bistro je místo, kde se spojuje moderní gastronomie a design. Neformální místo na pražském Smíchově, které Vás inspiruje a kde si jídlo opravdu vychutnáte. Chladicí vitríny CONTEG Cooling pomáhají vystavit to nejlepší, co v nabídce tohoto moderního bistra naleznete.

FRESH AND FAT BISTRO
Fresh and Fat Bistro

LA BOTTEGA LINKA

V rámci luxusní restaurace La Bottega Linka, která je nejnovějším přírůstkem do italské rodiny restaurací a bister sítě La Collezione, naleznete i chladicí bary od společnosti CONTEG Cooling. V nich jsou prezentovány čerstvé ryby a maso, ale také sýry a uzeniny, které si můžete vychutnat a vybrat přímo na místě.

LA BOTTEGA LINKA
La Bottega Linka

PEKAŘSTVÍ PAUL

To je populární pekařství s širokým pokrytím svých nezaměnitelných prodejen i nabídkou oblíbených francouzských dobrot. Můžete je najít nejen v centru Prahy, ale i ve větších obchodních centrech. V nabídce se nově můžete těšit například na lahodné saláty.

Pekařství Paul
Pekařství Paul

BISTRO NEXT DOOR BY IMPERIAL

Bistro a restaurace nabízející vysokou gastronomii i nevšední zážitek ze samotného jídla. Kvalita, vysoká úroveň a nevšední zážitek – to je to, co můžete v restauracích Zdeňka Pohlreicha očekávat. Navíc si zde můžete zakoupit i knihy Zdeňka Pohlreicha s jeho vlastnoručním podpisem.

Bistro Next Door
Bistro Next Door

 

Napsat komentář