Co dělat, když nemáte čas na osobní prohlídky bytů, které byste chtěli koupit či pronajmout?

Plánujete se stěhovat do nového bytu, případně rodinného domu, ale nemáte dostatek volného času na to, abyste navštěvovali pobočky realitních kanceláří, případně dokonce sami zdlouhavě hledali možnosti přes inzeráty? Pak vězte, že zde určité řešení existuje.

Z fotek toho moc nepoznáte

Práci vám výrazně usnadní internetový realitní portál videobydleni.cz. Možná jste sami uvažovali o tom, že byste se po nabídce bytů a domů k pronájmu poohlédli po internetu. Přeci jen dnes už prakticky každá realitní kancelář má své webové stránky, kde se dají najít informace o nemovitostech k pronájmu a nákupu. Jenže to má háček, protože zde často chybí aktuální fotografie, případně jich je natolik málo, že si nejste schopni udělat dokonalý obrázek o tom, jak vlastně objekt vypadá. Nakonec pak stejně nezbývá nic jiného, než si dojít na osobní prohlídku bytu, což může být opět časově náročné. Zvláště tehdy, plánujete-li stěhování do jiného města. Jen představa, kdy kvůli osobní prohlídce musíte jet třeba z Brna do Prahy, není příliš lichotivá.

Video vám ukáže, v jakém stavu se byt či dům nachází

Právě z tohoto důvodu vznikl zmíněný internetový portál. Kromě standardních informací totiž o nemovitostech k pronájmu či na prodej přidává praktická videa, díky kterým si dokonale prohlédnete interiér každé nemovitosti, případně i její okolí. Získáte daleko lepší přehled, aniž byste objekt museli osobně navštívit. U videí navíc najdete i odborné komentáře, což rovněž není na škodu.

Portál, který pomáhá i realitním kancelářím

Videoportál s nemovitostmi je rozhodně zajímavým inovativním prvkem, který se oblasti realit objevuje. Dokáže vám ušetřit drahocenný čas, který díky tomu můžete využít k jiným činnostem.

Portál neustále získává více partnerů, takže nabídka realit je bohatší. Kanceláře si totiž uvědomují budoucnost v prohlížení nemovitostí prostřednictvím videí na internetu. Navíc i jim šetří námahu a urychluje vyhledávání zájemců o bydlení.

Napsat komentář